komp mi usporio

Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
au neznam sta sam radio secam da sam bio na internetu
poslednji put sam reinstalirao oko mjesec dana

Dodato posle 7 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

jasna0042.jpg

jesi li rekao da okacim ovo

Pa nije ni čudo što se sporo pali, ovo bih ja skoro sve isključio da se startuje pri podizanju sistema.
Dečekiraj sve što ne ide c:\windows(samo ovakve procese ostavi čekirane) ,možeš da ostaviš AVG, i malware, mada i njega možeš da uključuješ po potrebi ostalo sve dečekiraj ideš na Apply i posle toga će ti reći da restartuješ računar, kada se podigne sistem dobićeš info da si nešto radio idi samo na ok ili cancel ako ima ponuđeno. Probaj da odradiš to, pa se javi...:)
Ako ti je potreban npr uninstaller pokrenućeš ga iz startnog menija ili sa prečice ukoliko je imaš.
Veruj mi da se meni samo antivirus podiže pri startu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
110
Mogu da se ugase kompletno SVI programi sa "startup" kartice i da posle restartovanje računara, ništa ne bude zabrljano. Windows će sam pokrenuti one koji su bitni za njegov rad, pa i antivirusne procese. (Ovo sam lično isproveravao na win xp i win 7 računarima)
Kasnije možeš selektovati za ponovno pokretanje neke, ako su ti baš bitni.
 
Učlanjen(a)
11.06.2009
Poruka
505
Mogu da se ugase kompletno SVI programi sa "startup" kartice i da posle restartovanje računara, ništa ne bude zabrljano. Windows će sam pokrenuti one koji su bitni za njegov rad.
Kasnije možeš selektovati za ponovno pokretanje neke, ako su ti baš bitni.

Neka ostavi ipak avg, zaboraviće ga da ga uključi, a i verovatno će isključiti firewall.
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
šta je ovo ? Slušaj sad moj prjedlog stef ovako ti to dođe , pošto su ti roditelji zaduženi za kupovinu računara a ti još uvjek imaš korisan računar i voliš igrice ,pazi ne obraćaj pažnju na to ljevo sređivanje računara nego obrati pažnju na grafu koju imaš u njoj ti je sve ,zapamti dobro koja je to grafa i kakve su joj specifikacije i kad ti ona stvarno dotraje traži od roditelja nov komp ali pošto će tebi najprije dotrajati procesor , sačekaj malo neće propast igrice nego gledaj da znaš za tvoju grafu koja je kad budeš kupovao nov komp i nek ti ona bude povod kupovine novog računara . Jer ako starcima pričaš o procesorima i pločama nevrjedi nije to između njih i tebe.
bar kod mene to sa grafom pali.
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
jel može neko da pojasni što cc cleaner uništava komp?u kom smislu?koristim taj program već duže vreme i nikakve probleme nisam imao sa kompom
 
Natrag
Top