Koliko seksualnih partnera je previše?

Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Seksualna terapeutkinja Tracey Cox, kako navodi Telegraph, daje sljedeći savjet - odgovor na bilo koje od ovih i sličnih pitanja iz članka trebao bi biti „ne tiče vas se". „Ako priznate točan broj", kaže Cox, „naročito ako ste žena, garantiram vam da će, koji god broj rekli, on biti prevelik. Čak i da ste spavali samo s pet ljudi, to će opet biti četiri previše." Toliko o jednakosti između muškaraca i žena.


Ovim je sve receno.....Te i takve stvari ce zeni uvek biti nedopustive....Dok ce muskarci moci da se hvale sa sto vecim brojem iako to nece biti istina....
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
ja sam živeo u centru, s ozirom na blizinu gajbe a i lokacije, ženke su me čekale ispred lifta a i dolazile same,

kad se tu doda izgled, garderoba i moj način prilaz ženkama imao sam ih po tri, četri nedeljno, i redovno menjao

suborom uveče po diskotekama.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
ma koliko iskreno zena odgovorila ..muskarac joj nece verovati..tacno je da je od jednog sve previse..a kad su muskarci u pitanju ..koliko god rekli da su imali partnerki ..mislice da su rekli premalo..sto vise to bolje..nema jednakosti po tom pitanju i nikada je nece biti..za zene je svaki previse a za muskarca svaka premalo..yes3
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
10
Tako je ja jesam zensko ,ali moram priznati da su zene,cure postale puno gore od muskaraca sto se tice partnera.i vise ih mjenjaju nego oni, nekada toga nije bilo ali sad uh....
 
Natrag
Top