Колико познајемо хришћанство?

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
To isto tvrdite i vi, zato su djela mjerilo, neko ima favele i kartele, a neko blagostanje i sigurnost.

Odluči se što definira one koji su Kristovi. Djela ili blagostanje i sigurnost? Gdje u Bibliji piše da će kraljevstvo Božije baštiniti oni koji žive u blagostanju i sigurnosti. :)
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Odluči se što definira one koji su Kristovi. Djela ili blagostanje i sigurnost? Gdje u Bibliji piše da će kraljevstvo Božije baštiniti oni koji žive u blagostanju i sigurnosti.

Imaš odg. na temi o rodovima protestanata.

"Po rodovima njihovim poznaćete ih!" (Matej 7,16)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Misliš, Hitler Mesija? :)

Cudan Adventisticki mesija koji je ubijao decu u kolevkama kroz podanike Vatikana.


"U ovoj zemlji ne može da živi niko sem Hrvata, jer je ovo zemlja hrvatska, a tko se neće prekrstiti mi znamo šta ćemo sa njim. Ja sam u ovim gore krajevima davao očistiti od pileta sve do starca, a ako bude potrebno, učinit ću i ovdje, jer danas nije grehota ubiti i malo dijete od 7 godina, a koje smeta našem ustaškom poretku … Nemojte misliti što sam ja u svećeničkoj odori, ali da znate da ja, kada je potrebno uzmem strojnicu u svoje ruke i tamanim sve do koljevke, sve ono što je protiv ustaške države i vlasti” ( fra Dionisij Jurčev, Pavelićev kapelan, govori na zboru u Stazi ).
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Ja nisam u niti jednoj COZ

Danas ne postoji niti jedna poznata COZ
koja je u 100% istini.

SVE skrenuše!

Čak i one COZ koje imaju 99% istine
i 1% LAŽI spadaju pod ono:
1% OTROVA u 99% zdrave hrane je OTROV!
 
Natrag
Top