koliko dugo zene mogu da budu vlazne tokom sexa?

Član
Učlanjen(a)
21.01.2010
Poruka
6
A koliko ti to imaš godinica kad postavljaš ovakva pitanja?
Ne sećam se da sam ikada imala takvih problema.
Ako je predigra dobra, može da traje koliko hoćeš, odnosno koliko možeš, i da potraje i u pauzi pre nego što počnete ispočetka. Ali, što reče Bleki, to od tebe zavisi.
A i od nje. Sve je to individualno. Neke žene su više, neke manje vlažne.
Samo se ti potrudi da napraviš dobru pripremu, i biće sve u redu. ;-)

imam dovoljno godina a i iskustva koga opet nikad nije dosta zato sam i postavio temu mozda je neko imao slican prob .... nisam klinac znam sta je predigra ... moze da bude veoma zabavna ali ne pomaze :sad: stalo mi je do nje zato se i cimam toliko trazeci resenje nije mi se nikad to ranije desilo ...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
imam dovoljno godina a i iskustva koga opet nikad nije dosta zato sam i postavio temu mozda je neko imao slican prob .... nisam klinac znam sta je predigra ... moze da bude veoma zabavna ali ne pomaze :sad: stalo mi je do nje zato se i cimam toliko trazeci resenje nije mi se nikad to ranije desilo ...

onda je problem u njoj...mozda nema dovoljno iskustva i ne moze da se opusti?:???:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
ma rijesice se to...ja stvarno ne znam...sta je problem:dntknw:jedino mi pada na pamet to da ona ne moze da se "koncentrise" i da nema dovoljno iskustva pa se plasi...a moguce i da je do kondoma...(imala sam i ja problem s tim:vorred:)
pa ne znam...pokusaj da joj sapuces na uho dok to raditesmile3
a lupam ne znam nista mi ne pada na pamet:dntknw::fool:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
resice se a mozda i nece. ako vec ne uspeva sto ne promeni curu - to mu je zadnja opcija ako nista ne upali
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
A koliko ti to imaš godinica kad postavljaš ovakva pitanja?
Ne sećam se da sam ikada imala takvih problema.
Ako je predigra dobra, može da traje koliko hoćeš, odnosno koliko možeš, i da potraje i u pauzi pre nego što počnete ispočetka. Ali, što reče Bleki, to od tebe zavisi.
A i od nje. Sve je to individualno. Neke žene su više, neke manje vlažne.
Samo se ti potrudi da napraviš dobru pripremu, i biće sve u redu. ;-)
potpuno se slazem..nemam takvih problema..cesto krenem opet iz pocetka..dok je lepo i meni i njemu..
 
Natrag
Top