koliko dugo zene mogu da budu vlazne tokom sexa?

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
malo je 20 min...eto neko moje iskustvo...koliko god traje sex toliko je i zena vlazna...nzm...neko moje iskustvo:dntknw::give_rose:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Da bi je oslobodio stresa.......pripremi je malo ( koristi malo svoju vlaznost )...pa kad se opusti i pocne sama da to radi .....kreni u akciju....ostalo znas...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
slusaj, sve zavisi od tvoje kreativnosti kao ljubavnika. ako znas znanje ...

drugim recima, zena ce u krevetu biti vlazna onoliko dugo koliko budes uspeo da je zagrejes. njena vlaznost ili drugim recima, njena uspaljenost zavisi samo od tebe i doprinosa koji dajes. mozda ce neko reci da je bitna atmosfera, pa ovo pa ono pa situacija itd, itd, itd ali cinjenica je da si ti taj koji odredjuje granicu njene uspaljenosti kao i samu granicu njenog vrhunca. sve zavisi od tebe o od faktora
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2010
Poruka
6
... ma da to su odgovori koje sam dobijao i od drugara tacnije muski odgovori dok se zenski prilicno razlikuju .... prvi put mi se dogodilo tako nesto i to traje li traje pa me je zanimalo dali je jos neko imao slican problem nekim zenama smeta kondom nekim ne bar su mi tako rekle .... znam i ja da je malo :(
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Po mom misljenju...dok ne zavrse a onda jedva cekaju da sidju sa ringispila...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
A koliko ti to imaš godinica kad postavljaš ovakva pitanja?
Ne sećam se da sam ikada imala takvih problema.
Ako je predigra dobra, može da traje koliko hoćeš, odnosno koliko možeš, i da potraje i u pauzi pre nego što počnete ispočetka. Ali, što reče Bleki, to od tebe zavisi.
A i od nje. Sve je to individualno. Neke žene su više, neke manje vlažne.
Samo se ti potrudi da napraviš dobru pripremu, i biće sve u redu. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
A koliko ti to imaš godinica kad postavljaš ovakva pitanja?
Ne sećam se da sam ikada imala takvih problema.
Ako je predigra dobra, može da traje koliko hoćeš, odnosno koliko možeš, i da potraje i u pauzi pre nego što počnete ispočetka. Ali, što reče Bleki, to od tebe zavisi.
A i od nje. Sve je to individualno. Neke žene su više, neke manje vlažne.
Samo se ti potrudi da napraviš dobru pripremu, i biće sve u redu. ;-)

opa....a odakle ti to znaš za druge žene....da nisi isprobala koju :D :D :D
hehe....ajd sad priznaj...
Šalim se naravno, mislim da je to individualno, ko što reče neke manje neke više.
Verovatno stvar koncentracije....opuštenosti....:dntknw:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
opa....a odakle ti to znaš za druge žene....da nisi isprobala koju :D :D :D
hehe....ajd sad priznaj...
Šalim se naravno, mislim da je to individualno, ko što reče neke manje neke više.
Verovatno stvar koncentracije....opuštenosti....:dntknw:


Naravno da nisam isprobala, bljak!
Ali, muškarci vole da pričaju i o čemu treba, a naročito o čemu ne treba, tako da istrtljaju svašta. yes3
 
Natrag
Top