Kolika vam je brzina neta?

Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
406
Vi koji zivite van Srbije, molim vas, da li mozete da osim same brzine dopiste koja je mesecna nadoknada za tu uslugu.
Da li ste potpisivale fair play ugovor ?
Da li mozete da koristite torrente ?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Vi koji zivite van Srbije, molim vas, da li mozete da osim same brzine dopiste koja je mesecna nadoknada za tu uslugu.
Da li ste potpisivale fair play ugovor ?
Da li mozete da koristite torrente ?

24,95€ mesečno, plaćanje mora biti vezano za bankovni račun ili kreditnu karticu i naplata se vrši po sistemu avansa za dva meseca
FTTH (fiber-to-the-home) odnosno: optika do unutar stambene jedinice
teoretski: do 1 GIGA download i 100 Mega upload
aktivacija i modem gratis
Pozivi ka nacionalnim mobilnim i fiksnim brojevima bez nadoknade
Pozivi ka inostranstvu prema fiksnim brojevima - Gratis 60 minuta mesečno
Bez ugovorne obaveze; u slučaju raskida ugovora nadoknada je u visini jednomesečnog iznosa pretplate (24,95€)
Torrenti idu maksimalno koliko je to mogućnost Seed-era
 
Učlanjen(a)
01.04.2019
Poruka
17
Imam dva neta,jedan SBB 100mbps kroz 6mbps i 4 ping a drugi net Telenor a on stalno varira,za ping znam da je uvek oko 15-25 a dok brzina ide od 30-90 mbps a uploud ide preko 30 mbps...Cim mi isteknu ugovori za oba neta verovatno cu videti kod nekih drugih,vidim sad neka supernova neki novi operater a kao valjda saradjuju sa mts-om..
 
Učlanjen(a)
22.12.2015
Poruka
5
Imam dva neta,jedan SBB 100mbps kroz 6mbps i 4 ping a drugi net Telenor a on stalno varira,za ping znam da je uvek oko 15-25 a dok brzina ide od 30-90 mbps a uploud ide preko 30 mbps...Cim mi isteknu ugovori za oba neta verovatno cu videti kod nekih drugih,vidim sad neka supernova neki novi operater a kao valjda saradjuju sa mts-om..

Sta ti znaci ping 4 ms? Prema cemu? Prvom hop-u? Ili? Nema to nikakve logike.

Ping / latency zavisi od routinga i lokacije IPa.

Ne mozes da ocekujes "ping 4 ms" prema svim serverima.
 
Učlanjen(a)
01.04.2019
Poruka
17
Sta ti znaci ping 4 ms? Prema cemu? Prvom hop-u? Ili? Nema to nikakve logike.

Ping / latency zavisi od routinga i lokacije IPa.

Ne mozes da ocekujes "ping 4 ms" prema svim serverima.
Sta ti znaci ping 4 ms? Prema cemu? Prvom hop-u? Ili? Nema to nikakve logike.

Ping / latency zavisi od routinga i lokacije IPa.

Ne mozes da ocekujes "ping 4 ms" prema svim serverima.
Ping 4 imam uvek kad radim speed test,varira od 4-6..A i govorim za svoj najblizi server
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Imam dva neta,jedan SBB 100mbps kroz 6mbps i 4 ping a drugi net Telenor a on stalno varira,za ping znam da je uvek oko 15-25 a dok brzina ide od 30-90 mbps a uploud ide preko 30 mbps...Cim mi isteknu ugovori za oba neta verovatno cu videti kod nekih drugih,vidim sad neka supernova neki novi operater a kao valjda saradjuju sa mts-om..
Supernova,bivsi Kopernikus,kojeg je otkupio Telekom.Sa prethodnim provajderom sam imao ugovor na neograniceni net do 30 Mb/s,sada sam dobio za povecanje od 9 din. Neogranicen net i do 60 Mb/s i jos ok 50 kanala na TV-u.Videcemo kada istekne prethodni ugovor sa Kopernikusom kako ce biti.ovo su nas kao castili.
 
Natrag
Top