Kolika vam je brzina neta?

Učlanjen(a)
21.05.2009
Poruka
302
Razlog sto sam ovu temu stavio u hardware je sto nije potreban samo softwer da bi vam internet radio... :)...sve zavisi od ''masine'' koja je prikljucena na njega...e pa ovde pisite koji internet imate..brzinu...brzinu downloada... uploada...koliko vam je potrebno da skinete filmove i ostalu multimediju.....eto vam prilike da se malo hvalite...
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Ajde nam sad ti lepo objasni kako brzina protoka zavisi od "masine"pa da i mi nesto novo naucimo;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2009
Poruka
119
mogu ja,mogu ja......:)
Pohvaliću se samo internetom koji imam na poslu a to je bežični internet.
Evo upravo sam ga izmerio na beocity.net i kaže 4871 Kbps !!!!
Film od 1.30GB (ako ima dovoljan br seeda) skinem za pola sta,ponekad ni toliko.... a da ne pričam o sitnijm stvarima....za čas! Dwnld be dođe i do 1000Kbps a up je uvek mali,do nekih 50ak Kbps iako je na max.
tol'ko od mene
 
Učlanjen(a)
21.05.2009
Poruka
302
mogu ja,mogu ja......:)
Pohvaliću se samo internetom koji imam na poslu a to je bežični internet.
Evo upravo sam ga izmerio na beocity.net i kaže 4871 Kbps !!!!
Film od 1.30GB (ako ima dovoljan br seeda) skinem za pola sta,ponekad ni toliko.... a da ne pričam o sitnijm stvarima....za čas! Dwnld be dođe i do 1000Kbps a up je uvek mali,do nekih 50ak Kbps iako je na max.
tol'ko od mene

Lepo...Lepo...proveri ga i na speedtest.net...ali samo ako ti nista ne skida i li uploaduje..tu ti pokazuje i stvarno vreme za kouje mozes da skines film od 800 mb..klip i mp3..
A ja imam kablovski internet od 768 kb/s..download mi je oko 90 a upload mi se vrti oko 14 do 17...a za film od 800 mb mi treba 144 min..ali nikad ne skida najvecom brzinom..
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Ja imam pristojnih 1Mb/s.

Za moje potrebe je dovoljan. ;)
 
Natrag
Top