Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Kolika vam je brzina neta?

• Začetnik teme Phantom lord...
  • Datum pokretanja
Phantom lord...

Phantom lord...

Član
Razlog sto sam ovu temu stavio u hardware je sto nije potreban samo softwer da bi vam internet radio... :)...sve zavisi od ''masine'' koja je prikljucena na njega...e pa ovde pisite koji internet imate..brzinu...brzinu downloada... uploada...koliko vam je potrebno da skinete filmove i ostalu multimediju.....eto vam prilike da se malo hvalite...

cobi63

cobi63

Ajde nam sad ti lepo objasni kako brzina protoka zavisi od "masine"pa da i mi nesto novo naucimo;)

A

adam

Član
mogu ja,mogu ja......:)
Pohvaliću se samo internetom koji imam na poslu a to je bežični internet.
Evo upravo sam ga izmerio na beocity.net i kaže 4871 Kbps !!!!
Film od 1.30GB (ako ima dovoljan br seeda) skinem za pola sta,ponekad ni toliko.... a da ne pričam o sitnijm stvarima....za čas! Dwnld be dođe i do 1000Kbps a up je uvek mali,do nekih 50ak Kbps iako je na max.
tol'ko od mene

Phantom lord...

Phantom lord...

Član
mogu ja,mogu ja......:)
Pohvaliću se samo internetom koji imam na poslu a to je bežični internet.
Evo upravo sam ga izmerio na beocity.net i kaže 4871 Kbps !!!!
Film od 1.30GB (ako ima dovoljan br seeda) skinem za pola sta,ponekad ni toliko.... a da ne pričam o sitnijm stvarima....za čas! Dwnld be dođe i do 1000Kbps a up je uvek mali,do nekih 50ak Kbps iako je na max.
tol'ko od mene
Lepo...Lepo...proveri ga i na speedtest.net...ali samo ako ti nista ne skida i li uploaduje..tu ti pokazuje i stvarno vreme za kouje mozes da skines film od 800 mb..klip i mp3..
A ja imam kablovski internet od 768 kb/s..download mi je oko 90 a upload mi se vrti oko 14 do 17...a za film od 800 mb mi treba 144 min..ali nikad ne skida najvecom brzinom..

DeCoy

DeCoy

Član
Ja imam pristojnih 1Mb/s.

Za moje potrebe je dovoljan. ;)