Kolika vam je brzina neta?

Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
Више не користим Спиидтест за проверавање брзина јер мислим да није толико прецизан али је и даље популаран али пробајте
Kod:
http://speedtest.targotelekom.com/
и видећете колико је реалинији од горе наведеног сајта.
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
[h=1]Top 10 zemalja sa najbržim netom![/h] [h=2]"Akamai Tehnolodžis" u svom kvartalnom izveštaju o upotrebi interneta u svetu objavio je listu zemalja koje imaju najbrži prosečan pristup internetu[/h]
Akamai Tehnolodžis u svom kvartalnom izveštaju o upotrebi interneta u svetu objavio je listu zemalja koje imaju najbrži prosečan pristup internetu. Rangiranje je bazirano na podacima za period od jula do septembra prošle godine.
10. Singapur – 30,7 megabita po sekundi – Skoro duplo od golobalnog proseka koji je 15,9 megabita po sekundi. Delimično zahvaljujući brzom internetu Singapur je postao središte teholoških inovacija, rekao je Dejvid Belson, urednik izveštaja.
9. Izrael – 30,9 megabita po sekundi – Jedan od razloga zašto je nedavno proglašen za najbolju lokaciju za pokretanje internet kompanije posle Silikonske doline.
8. Bugarska – 32,1 megabita po sekundi – Bugarska je zabeležila rast brzine interneta od 15% u odnosu na prethodni kvartal.
7. Švajcarska – 32,4 megabita po sekundi – Švajcarska ima korist od toga što je svetski centar finansijske industrije.
6. Belgija – 32,7 megabita po sekundi
5. Rumunija – 37,4 megabita po sekundi – Jedina zemlja kojoj je u predhodnom kvartalu prosek opao, i to za 3,2%.
4. Letonija – 37,5 megabita po sekundi
3. Japan – 42,2 megabita po sekundi – Japanskoj vladi je razvoj interneta prioritet već duže vreme .
2. Južna Koreja – 48,8 megabita po sekundi – U Severnoj Koreji je pristupačnos jedan od glavnih razloga za široku rasprostranjenost brzog interneta.
1. Hong Kong – 54,1 megabita po sekundi – Velika gustina naseljenosti i jaka podrška vlade glavni razlozi za munjevit internet.
Kod:
[I]
[URL="http://www.telegraf.rs/"]Izvor:(Telegraf.rs)[/URL][/I]
 
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
1
2465724392.png
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
15.12.2013
Poruka
9
4Mb/s download i 1Mb/s upload. Ni malo ni puno ali dovoljno za normalno gledanje filmova bez prestanka :)
 
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
36
10mb/s upload 1,5mb...Mada u ugovoru je upisano 10mb a ja kad god proveravam na speed testu izmeri mi 8mb/s..
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
2.10 / 0.17 Mb/s ping 60ms
za moje potrebe dovoljan a to je najnizi paket u Mtel ponudi i kosta oko 35KM (oko 13eura).
znaci internet+preplata za fiksni telefon+besplatni razgovori u fiksnoj mrezi u drzavi.msm da vredi
 
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
181
10/1Mb/s.
Da li je neko koristio program Connectify Dispatch. Navodno, ako imate vise pristupa internetu ima mogucnost da ih "stapa" u jednu konekciju koja je pouzdanija i brza od svake pojedinacne.
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
Download 5,57/Upload 0,21

Za 24 KM (12 €) mislim da nije loše (global internet bih)
 
Natrag
Top