Koju mrezu koristite, koji paket i da li ste zadovoljni?

Član
Učlanjen(a)
15.08.2009
Poruka
67
Koristim mreze svih operatera, ko da bolju ponudu taj broj koristim. Inace samo pripejd ne pada mi na pamet da predjem na postpejd samo uzmiaju ovom jadnom narodu pare ccc.
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
83
Mislim da su svi oni podjednaki,a neznaš šta je bolje,pripejd ili postpejd.Sad već i na pripejdu deru u svim mrežama.Ja skačem sa mts-a na vip i obrnuto,kad ko ima neke pripejd promocije,no sve je to isto.
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
10
Koristim mreze svih operatera, ko da bolju ponudu taj broj koristim. Inace samo pripejd ne pada mi na pamet da predjem na postpejd samo uzmiaju ovom jadnom narodu pare ccc.
Neslazam se da je jeftinije u pripejd paketu jer su ti paketi skuplji od onih na racun malo proveri potrosnju pa stavi na papir i videces ..!.....poz
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
3
ja koristim 064 merzu i imam paket mix 2000 stari a sa ovim novim paketima nisam zadovoljan
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
4
Ma kakav pripejd,ljudi, to je pljacka. Svako ko potrosi vise od 500 dinara na dopune, lud je ako ne predje na postpejd. Ja koristim Telenorov paket Prenesi 150, i super mi je. Kad vidim ponudu sa 100000000 minuta i poruka u mrezi, muka mi je!!!!
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
VIP postpaid 325 i MTS pripaid koji koristim za servisne informacije i parking...
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
Do pre mesec dana sam koristio telenor, pa sam se prebacio na mt:s.. Ne bih znao koja je mreža bolja, jedino što mogu sa sigurnošću da kažem je da su mt:s i telenor bolji od vip-a, bar po meni.. :/
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
20
Mts mreza, nekad bio Bel 100, zadnjih nekoliko godina Mix 500, koji vise ne postoji. Sa uslugom sam zadovoljan, uvek dostupan, roming u Bosni i Crnoj Gori je o.k. Samo su im telefoni slabi...Naime, nude Blekberi 8820 koji je pušten u prodaju u julu 2007.god do modela 8520 iz avgusta 2009.god, zatim LG 540, Huawei U8110 i Samsung Galaxy S stari godinu dana ... Malo ima novih modela...
Sad vidim da su ubacili ZTE, HTC i Samsung Star II...
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2011
Poruka
7
ja koristim vip postpejd tarifu smart 550.... prezadovoljna sam i premnogo je sve.
 
Član
Učlanjen(a)
29.02.2012
Poruka
6
Evo ja Telenor koristim vec nekoliko godina a VIP sam uzeo pre nekoliko dana i jedva cekam da raskinem ugovor. Sa Telenorom nikad nisam imao problema i njihove ponude su uvek jasne. I ne znam zasto svi dizu toliku buku zbog ukidanja portala Moj Telenor i pokretanja Dobrih stvari. Meni je skroz kul ovaj novi portal i sta se ljudi bune sto im traze fb podatke-mislim to je internet-prvi put kada si odlucio da okacis sliku ili napises nesto o sebi privatnosti nema
 
Natrag
Top