Koju kablovsku televiziju mi preporučujete?

Koju kablovsku televiziju mi preporučujete?

  • Total TV

    Votes: 4 17,4%
  • SBB

    Votes: 14 60,9%
  • Digi TV

    Votes: 1 4,3%
  • Običnu satelitsku antenu‚

    Votes: 2 8,7%
  • Neku drugu kablovsku..(Napišite u postu)

    Votes: 2 8,7%

  • Total voters
    23
Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
365
Jao ne znam koju da ti preporucim. Ja imam onu retardiranu "Kopoernikus" sto zezaju kad im se cefne... tako da ne znam koju da ti preporucim!
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
мене коперникус одлично служи и у контакту су љубазни. њу сам баш хтео да препоручим. али прво види шта имаш на располагању у свом крају.
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
365
Ne znam. kad pocnu skoro svi kanali da suste iznerviram se. A to se najcesce desava na nekom prazniku kad je program zanimljiv ili tako nesto... A odakle si ti, ako nije tajna? :)
 
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
306
ne znam. Kad pocnu skoro svi kanali da suste iznerviram se. A to se najcesce desava na nekom prazniku kad je program zanimljiv ili tako nesto... :)

дуле за то не знам шта бих ти рекао. ја нисам имао тих проблема.

а за милоша, види које кабловске имаш у крају на располагању, па изабери ону која ти најбоље одговара.
 
Poslednja izmena:

GRK

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
96
Sve zavisi šta želiš da gledaš. Ja bih ti preporučio običnu satelitsku antenu i digitalni HD resiver. Možda je ulaganje u opremu u startu skupa investicija, ali mislim da je bolje i tako nego da ti kablovski operateri svakog meseca uzimaju novac... Pa ti sada proceni šta želiš i šta ti se isplati.
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
26
Ja koristim Digi TV i nisam nesto zadovoljan nemaju neki izbor kanala najbolji ti je SBB
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Ja imam iskustvo (istovremeno,na 2 različite adrese) sa SBB-om i sa Ikomom.I obe su sranje (svaka ima neki "svoj" kanal viška,ali su im neke stvari zajedničke :1) 85 % kanala je čisto đubre - desi ti se da sa 70 komada nemaš šta da gledaš 2) ni jedna se ne može pohvaliti stabilnim i jakim signalom - što se naročito oseti ako imaš TV-karticu u kompu 3) vodi računa o načinu instalacije,da ti se ne desi kao meni da obližnji udar groma preko loše postavljenog koaksijalca sprži uređaj 4) preskupe su,naročito SBB,jer se karikaju preko obične TV-pretplate + pdv...).Bolje gledaj svojih 7 + filmove/serije koje sam skineš sa mreže.
 
Natrag
Top