Koju kablovsku televiziju mi preporučujete?

Koju kablovsku televiziju mi preporučujete?

  • Total TV

    Votes: 4 17,4%
  • SBB

    Votes: 14 60,9%
  • Digi TV

    Votes: 1 4,3%
  • Običnu satelitsku antenu‚

    Votes: 2 8,7%
  • Neku drugu kablovsku..(Napišite u postu)

    Votes: 2 8,7%

  • Total voters
    23
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Želim da vas pitam koju kablovsku televiziju mi preporučujete. Dosadilo mi da gledam ova sedam kanala. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Total tv odlicna ti je ali kada duva oluja ili pada jaka kisa nijedan program ne radi:(
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Total tv je ogranicen sa samo jednim tv uredjajem.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Jer je SBB satelitska antena ili kabl. I koliko košta ugradnja SBB-a kada dođe servis i da li može na kuću ili je samo za zgradu.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Kako postati korisnik kablovske televizije:
Da biste postali korisnik SBB kablovske televizije, neophodno je da postoje tehnički uslovi za priključenje objekta u kome stanujete.
Ako instalacija za SBB kablovsku televiziju već postoji u zgradi u kojoj živite, potrebno je samo da se prijavite za priključak.
Ukoliko u zgradi u kojoj živite nema instalacije za SBB kablovsku televiziju, neophodno je imati pristanak većine stanara (više od 50%), za šta je dokaz pisana saglasnost sa njihovim potpisima, ili saglasnost overena pečatom i potpisom predsednika Skupštine stanara. Ovaj dokument je samo dokaz da postoji saglasnost vlasnika zgrade da se u njoj izvrše radovi i ni na koji način ne obavezuju potpisnike da i sami moraju da se priključe na SBB mrežu.
Pozivom Info centra na broj 011 330 52 52, dobićete informaciju o mogućnosti korišćenja SBB kablovske televizije na vašoj lokaciji, bilo da živite u zgradi ili zasebnoj kući.
Ukoliko postoje tehničke mogućnosti, kontaktiraćemo vas radi dogovora o terminu instalacije, kada ćete potpisati i ugovor.
Za više informacija - pozovite Info centar na broj 011 330 52 52.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Hvala Mixajlo najverovatnije ću ovu jel ima posebno za Grocku a i najjeftinija je. yes3 Ali obavestiću vas koju sam uzeo.
 
Natrag
Top