Koji je po vama najbolji samsungov telefon?

Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Ma povoljni, nema sta, hehe... Vrijede toliko, ali ja cu ipak sacekati koji mjesec kad budu znatbo jeftiniji...
 
Učlanjen(a)
22.02.2015
Poruka
1
Naravno I9100...Performanse su solidne za svakog ko zna pametno koristiti android...Custom rom resava dosta problema sa RAM memorijom,radom procesora i rada programa u pozadini.Koriscenjem System Cleaner-a resicete se dosta aplikacija koje vam nista ne znace..Naravno ko zna da radi custom rom...
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Koristim samsung galaxy S3 neo oko pet mjeseci i izuzetno sam zadovoljam ovim uređajem... s obzirom da sam ga uzeo uz pretplatu koštao me je 99 KM. Jedine dvije "mane" su mu što nema Gorilla Glass zaštitu ekrana i ne podržava OTG (ova opcija mi i nije toliko potrebna). Ja sam ovom svom odmah uradio root i pobrisao sve za mene nepotrebne aplikacije, također sam mu time omogučio prebacivanje aplikacija na sd karticu, a sa Lucky patcherom sam onemogučio Google Add.... trenutno ne koristim ni master cleaner, ni batery saver, niti ikakav antivirus (ranije jesam i sve mi je to više smetalo nego pomagalo)... Na njemu je trenutno KitKat 4.4.2 službena verzija skinuta sa sammobile od Open Austria...
Moja preporuka svakome tko razmišlja da uzme ovaj telefon....poznajem nekoliko prijatelja koji imaju isti telefon i kod kojih radi bez problema iako ga nisu ništa mijenjali.. znači sve je onako kao kad su ga kupili
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Ima li iko iskustva sa S6? Po specifikacijama je vrh vrhova :) ...
 
Natrag
Top