Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Koji je po vama najbolji samsungov telefon?

• Začetnik teme MARKO10987654321
  • Datum pokretanja
MARKO10987654321

MARKO10987654321

koji vam je omiljeni samsung telefon???Molimo vas da napisete u komentar i zasto vam je to bas omiljeni.

L

life is good

Član
Note 2 i pored velicine telefona baterija uz normalnu upotrebu traje citav dan,kamera je odlicna.Nisam nasla bas neke velike promjene izmedju note 2 i note 3 tako da sam odustala od note 3 koji je ne tako davno izasao cekam da vidim sta ce biti novo sa note 4.

riki92

riki92

Član
ja sam imao note prvi sto je izasao ovaj drugi neznam kakav je a trojka je extra po meni

samo neko

samo neko

Član
po meni je najbolji Samsung Galaxy Core I8260 ili Samsung Galaxy Core I8262 razlika je samo 1 ili 2 sim kartice, ja ovaj imam i u odnosu na cenu i kvalitet je po meni najbolji

M

MeatBall

ma postujem sve nove telefone ali pored izgleda i boljih perfomansi za mene prosecnog korisnika razlike izmedju s2 i s5 zaista nema..
samo da me sluzi i da ne baguje nakon dve godine koriscenja ja sam zadovoljan, narednih 5 god i ne treba mi bolje.
zato i ovako mislim uvek ce biti bolje i jace samo zavisi sta ti treba xD