Koji Browser koristite?

¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
Mozillu godinama , ali razmisljam da je nikad vise nepokrenem.

Mozilla 38.0 video ide katastrofa , secka nikad gore do sad .

Bili su se poravili jedno vreme zadnje dve verzije bez seckanja a ova verzija ,nemam reci , neznam sta su promenili ali je totalno neozbiljno da pustaju ovakve verzije za upotrebu.

Neupotrebljiva verzija za gledanje filmova online.

Isti video tera CPU na

Mozilli 75%-80%
Chrome 25%-30%
Opera 22%-25%
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Sve zavisi sta koristi za reprodukciju, da li je html5, flash ili nesto drugo. Chrome i opera koriste pepperflash koji je ugradjen, firefox nema tu mogucnost pa zahteva adobe flash player.
 
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Sve zavisi sta koristi za reprodukciju, da li je html5, flash ili nesto drugo. Chrome i opera koriste pepperflash koji je ugradjen, firefox nema tu mogucnost pa zahteva adobe flash player.

Mene je zezalo gledanje preko HTML5 playera pa sam skinuo addon koji dislejbuje i forsira pokretanje preko Flash playera i radi mi bolje, verovatno m ije slab procesor i ne može da mi radi lepo preko HTML5 playera ..
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
Nebitno,za prosecnog korisnika sta se koristi , za njega je bitno dal to sto pokrene , moze da se gleda ili nemoze.

Verzija pre 38-ice je radila ko sat,sta god da je koristila ,ova unapredjena verzija je djubre sta god da su joj ugradili.

Da je neki slab procesor nebi ni obracao paznju mislio bi da je do njega , medjutim quad core processor da natera na 80% za najobicniji video,kao kad igram neku najzahtevniju igricu,da nisu malo retardirani?

Posle 2 minuta dopisano -post iznad AleksaVP misli da je zbog slabog procesora - nije .
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Trenutno chrome, ranije Firefox. Firefox kod mene barem se brze pokretao i manje trosi rama ali Chrome bolje radi sa fles sadrzajem, posebno yt. Takodje kazu i da je sigurniji chrome od firefox-a, ali firefox ima dodatke mnogo vise.
 
Natrag
Top