Koji Browser koristite?

Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
31
molim vas mozda nisam na pravoj temi imam pitanje,jel postoji google translate na torch browseru?torch je isti chrome u postavkama sam sve odradio kao i na chome ali nece...na chrome ide na torch ne?
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2013
Poruka
31
slazem se ali i torch je cista unaprijedjena kopija chroma...samo taj prevod da mi je ustimat?
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2009
Poruka
17
Ja sam do sada koristio operu pa sam prešao na Baidu i mogu vam reći da je odličan .
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Nikada vise nece biti browsera kao sto je Opera pre verzije 15. Od tada je pretvorena u chromovsko djubre u kome ne mozete promeniti nista a za uzvrat dobijate dva nezeljena servisa u pozadini, cim upalite racunar. Verujem da ne postoji browser koji nisam isprobao ali nista nije ni do kolena Operi 12 sa koje upravo postujem. Instalirao sam Maxton koji ima neke zaista izuzetne mogucnosti (bar toliko da me malo utesi) i koristim ga kada stara opera ima problem nekompatibilnosti sa nekim sajtom.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Ne bih bas rekao nikada :D
Kod:
https://vivaldi.com/#Story
Stavio sam link do story, da bi ste mogli da vidite sta je ideja ovog projekta...
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
Posle visemesecne kuknjave na opera community forumu i citanja polu-umnih odgovora od fan-boysa (od kojih je jedan nas covek) prosle godine izgubio sam svaku nadu i navek digao ruke. Izgleda da neki od osnivaca Opere nisu odustali od ideje najnaprednijeg browsera na svetu. Jeste da jos nije ni alfa u pitanju i da je core chromium a ne presto ali mozda ima nade. Za sada ni crvena putaca u gornjem desnom cosku ne funkcionise ali ima nade. Trenutno mi je to dovoljno. Neopisivo ste me obradovali!
 
Učlanjen(a)
05.04.2011
Poruka
44
Opera je takođe meni bila omiljena ali nažalost pre tri četiri godine je izgubila bitku
 
Natrag
Top