Kojekude Srbijo

Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
115
Pa tacno da u srbiji nema nikakvih zakona misim ima nekih ali se neispunjavaju ju pa mi imamo tako dobrih mesta u srbiji

Kopaonik Djavolja varos Prolom banja i sva ostala mesta i ko za njih zna samo oni koji stanuju tu

Ja prvi imam kucu na 2 km od djavolje varosi a za nju sam cuo tek prosle god a da je ona u nekoj zemlji svajcarska slovenija pa to bi bilo ju a ni tamo se nije moglo pre doci sa kolima sada su kao napravili neki put
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2009
Poruka
28
Znas sta ja mislim?!
Mislim da zakoni i nisu tako losi jer su uglavnom prepisani iz EU i okruzenja. Ono st je tu problem jeste kontrola njihovog sprovodjenja. Evo ti jedan banalan primer koji bez problema mozes da projektujes na sve sfere.
Na svakoj kladionici u Srbiji (po zakonu) pise da je zabranjen ulaz i kockanje mladjima od 18 god. Pa kao da je neko retard. Udjes u kladionicu, za jednim stolom sede mladji od 18, a za drugim lokalna smena pandura. I nikom nista. Nedaleko od njih deca udaraju po aparatima. E sad, to ti je linija manjeg otpora, jer drotovi nece da se zameraju vlasnicima i da pisu prijave, a sa druge strane mene uhvati pa drnda zbog nevezanog pojasa ili prekoracenja brzine sto sam "loodovao i izivljavao" se 60 km/h umesto dozvoljenih 50. Mnogo je ovakvih primera... :evil:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
stozoran je napisao(la):
Znas sta ja mislim?!
Mislim da zakoni i nisu tako losi jer su uglavnom prepisani iz EU i okruzenja. Ono st je tu problem jeste kontrola njihovog sprovodjenja. Evo ti jedan banalan primer koji bez problema mozes da projektujes na sve sfere.
Na svakoj kladionici u Srbiji (po zakonu) pise da je zabranjen ulaz i kockanje mladjima od 18 god. Pa kao da je neko retard. Udjes u kladionicu, za jednim stolom sede mladji od 18, a za drugim lokalna smena pandura. I nikom nista. Nedaleko od njih deca udaraju po aparatima. E sad, to ti je linija manjeg otpora, jer drotovi nece da se zameraju vlasnicima i da pisu prijave, a sa druge strane mene uhvati pa drnda zbog nevezanog pojasa ili prekoracenja brzine sto sam "loodovao i izivljavao" se 60 km/h umesto dozvoljenih 50. Mnogo je ovakvih primera... :evil:

Eto ba? odli?an primen, a ako je tako za neki manji zakon kako li je tek za va?nije :evil:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
115
Znaci evo oma se oglasava onaj koji krsi zakon koje si godiste bane a? 93 pa sto onda sine ides u kladionicu xD
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
pa nekr?im ja tu zakon, nego ovi ?to rade, oni treba da upozore i ja samo iza?em ;) a ti si mi mnogo bolji pa nikad nisi oti?o, pssst :!:
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2009
Poruka
455
Srbija moze mnogo vise, samo da hoce...
Buducnost?
~ Kakva je razlika izmedju Francuskinje i Srpkinje?
Francuskinja ima levo od sebe muza, desno ljubavnika, iza sebe burnu proslost, ispred sebe lepu buducnost - a na glavi sesir! A Srpkinja levo od sebe decu, desno ceger s pijace, iza sebe tesku proslost, ispred neizvesnu buducnost - a na glavi muza!

Poznajem nekolicinu ljudi koji su posle zavrsenog faxa otisli u inostranstvo...
Moje misljenje je da bi trebali ostati tu gde smo i da pokusamo nesto promeniti!
A pocinje se od pojedinca... Prvo sebe promeni, pa onda druge...

@Stefanos: Nije to nacin...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top