Koje je resenje za nedostatak memorije?

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Jesam, probao sam, ne radi.

Probao sam i sa različitim karticama, različitog kapaciteta i različite klase.
IČ!!!
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
za lg l3 e 400 sa njegovi fabrički 155 mb za instalaciju na 1 gb za instalaciju + cpu da se podigne na 1 ghz uz mogućnost podizanja rama na 2 gb pomoću ram expandera telefon radi super lično sam radio sve i ako želite mozete ubaciti x-posed i njegovim modulima promenuti većinu svasvari na androidu od nacina gašenja telefona ekrana tojest do gašenja reklama u svim apk sa g-pleya itd.. itd..



AKO nešto ne uradite ok uvek ga možete vratiti na orginal stanje evo i za to. čak i kada više neće da upali(MUERTO).

 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
za lg l3 e 400 sa njegovi fabrički 155 mb za instalaciju na 1 gb za instalaciju + cpu da se podigne na 1 ghz uz mogućnost podizanja rama na 2 gb pomoću ram expandera telefon radi super lično sam radio sve i ako želite mozete ubaciti x-posed i njegovim modulima promenuti većinu svasvari na androidu od nacina gašenja telefona ekrana tojest do gašenja reklama u svim apk sa g-pleya itd.. itd..



AKO nešto ne uradite ok uvek ga možete vratiti na orginal stanje evo i za to. čak i kada više neće da upali(MUERTO).




Šta si uradio podigao sa 1gb RAM - a na 2gb RAM - a? Procesor mozes da overklokujes al ni na jednom telefonu se ne može podići RAM memorija! Ni sa scriptama, ni sa čim. Koliko para toliko muzike.
 
Član
Učlanjen(a)
29.08.2009
Poruka
37
Imam 1Gb RAM i nakon formatiranja kartice nista nisam dobio, uz mnogo muke... Onda sam uneo NOVI software u telefon, rutovao i odmah instalirao program za upis na SD, pa sam sve nove programe tamo instalirao. Igrice ne podnosim na telefonu-ima drugih mogucnosti. Imam oko 200 aplikacija i uvek mi je slobodno oko 50% memorije. Kartica kvalitetna 32 Gb. Vazno je takodje da se iskljuce nepotrebne aplikacije u Start-up-u!
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
Tako je, to moze da kartica bude primarno skladište, ali i tu ima cake da li u potpunosti prebacuje app na SD karticu. Ima ta začkoljica.
 
Učlanjen(a)
30.12.2010
Poruka
2
Kod mene link2sd nije hteo da linkuje programe na sd pa sam probao "Apps2SD: All in One Tool[ROOT]" probajte i vi.
 
Natrag
Top