Koja imena biste dali svojoj djeci?

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nataša i Ana, Biljana je isto lepo ali tako mi se zove sestra pa to otpada.
Muška imena, ni jedno mi ne pada na pamet

Uglavnom sigurno ću izbegavati retka imena da dete ne bi zbog toga u nekom periodu života osećalo neprijatnost ili nelagodnost...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Znači čitam i ne vjerujem.....

Da,neznanjem,ti si jedini koji nije čuo da se žensko može zvati Saša,kao što se muško može zvati Vanja.

OPET me vrijeđaš i napadaš,"mojim smješnim imenima".Ne sviđaju se ni meni imena koji drugi žele da daju,pa opet poštujem to što misle.

P.S.Fraza "gdje živiš ti" se ne misli na mjesto stanovanja :)rofl2: ) već na nečiju neinformisanost-o5 govorim-ti si jedini koji nije znao da se žensko može zvati Saša.Zašto je neko lud ako hoće da da djetetu takvo ime,pogledaj pravoslavni kalendar,pa ćeš vidjeti da može!
Muskarci - maze tek kad prekorace 30-tu konacno izadju iz puberteta ....zato nemoj da se mnogo uzbudjujes.... 11+9=20.....pa sta....
Iskreno ni ja nisam cuo za osnovno zen. ime Sasa. Za ime od milja - da. Imamam komsinicu koja se zove Aleksandra i svi je zovemo Sasa...
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.294
Jovana mi je predivno ime,Milica isto tako...Samo nisam imao srece da imam i zensko detesmile3
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2010
Poruka
61
Koje ime za vaše dete ?

Za muško mislim na Mihailo :)
A za zensko milsim na Emilja :)

A vi ?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Uffff...imao sam negde spisak ...sastavljao u 4. godini sva imena koja se koriste u Srbiji i sakupio negde oko 470 imena....odabrao sam par ali ne mogu da nađem sad to papirče...
 
Natrag
Top