Koja imena biste dali svojoj djeci?

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Ili ako ih imate kako se zovu?

Mislim da svi mi o tome razmišljamo ponekad.

Ja bih dala imena dječacima Viktor,Tibor,Relja,Strahinja,Vanja,Oliver,Sergej,Oleg,Jan....Tako neka rijetka i neobična...

A da imam kćerke-Kaća,Nađa ili Saša :)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ili ako ih imate kako se zovu?

Mislim da svi mi o tome razmišljamo ponekad.

Ja bih dala imena dječacima Viktor,Tibor,Relja,Strahinja,Vanja,Oliver,Sergej,Oleg,Jan....Tako neka rijetka i neobična...

A da imam kćerke-Kaća,Nađa ili Saša :)

A mozda Larisa ili Subrina.....Pored toliko brojnih i lepih srpskih imena.....sta vise reci.....
 
Član
Učlanjen(a)
28.04.2010
Poruka
1.625
Ja nemam dece, ali sto se tice imena, dopada se mi Danilo, Vanja, Sanja,Aleksandar,Uros,Valerija
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Ruska nisu Srpska.......npr. Jelena....Milena...Nadezda....Vasilija......

Pfff...Ja se zovem Jelena i moje ime nije rusko,već je nastalo od grčkog Helena(sunčeva svjetlost) :)

Ok,i da ženska nisu srpska,ostatak jeste :)

Na kraju krajeva,gdje piše da moram dati striktno srpsko ime?Valjda je to stvar izbora :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
54
Cerke mi se zovu Julija i Blanka, a da imam sina bio bi ili pomenuti Relja ili Lazar (zvucno a ne cesto ime).
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Cerke mi se zovu Julija i Blanka, a da imam sina bio bi ili pomenuti Relja ili Lazar (zvucno a ne cesto ime).

Fantastična si imena odabrao,ni ja ne volim česta imena,ali jedino mi se ne sviđa Lazar iz ove grupe,meni je Relja extra ime,a i manje je zastupljeno :)

Ja poznajem 2 Lazara,a nijednog Relju :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Tradicionalna a opet relativno moderna i u skladu sa mestom življenja... Najlepše muško ime sam već odabrala!
 
Natrag
Top