Koga bi voljeli upoznati od članova Foruma?

Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Pošto ovde vlada nepravda, odoh i ja!

(Mogu samo da me podmite da ostanem, sa ono dugmence što im kao ne radi wacko2)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
odgovorio sa HVALA na tvoj post, tako da sam bio "resavac" po pitanju teme u dva navrata...
A inače bi voleo onu partiju preferansa rekontra, ti end aj, u pivnici na begeju, pa makar vas dvoje bili pod šešir...a ja u nebo...:dntknw:
Ha-ha, zanimljiva ideja! Evo i Kalimerko se javlja za partiju, sa četiri igrača je zanimljivije! Mada prvo pravilo preferansa glasi: preferans i alkohol nikada ne idu zajedno! Ja ga stalno kršim, šta ću, kad mi vino poboljšava koncentraciju! :D Valja ova sa pivnicom...:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ja cu da izberem ono drugo i da vam delim karte,od igara sa kartama znam samo magaraca.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ha-ha, zanimljiva ideja! Evo i Kalimerko se javlja za partiju, sa četiri igrača je zanimljivije! Mada prvo pravilo preferansa glasi: preferans i alkohol nikada ne idu zajedno! Ja ga stalno kršim, šta ću, kad mi vino poboljšava koncentraciju! :D Valja ova sa pivnicom...:dance2:


A jel se važi kad je četvrti žensko?
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Smoto ,kad budes izgubio setces se.

Rekontra,jesu poceli sa tocenje tut -guta,nesto sam na fejsu nacula da bi moglo skoro da krene sa tim.Mogo bi da javis kad se to desi.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Prvo, nema smisla pričati čovjeku iza leđa:)
Drugo, CRAZY, u mene je ono dugmence "hvala" stalno u kvaru:)
Treće. izgleda da ima ovde i ljubomore:)
Četvrto i najvažnije, ne kvarite mi temu. Pišite koga bi voljeli... a ne o preferansu:):):)
 
Natrag
Top