Koga bi voljeli upoznati od članova Foruma?

Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
"Yνῶθι σεαυτόν gnōthi seauton",što bi (valjda je ovako ispravno) rekli stari Grci,iliti "know thyself".Trenutno sam voljan tek za toliko.
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.292
Voleo bih da upoznam nekog ko bi imao strpljenja da mi malo objasni oko kompjutera,ne ide mi brate od ruke:dntknw:

Izvinjavam,voleo bih da upoznam Wolfi zato sto voli da slusa smooth jazz,Govt Mule i jos ponesto.Uzgred, ne vidim da je u poslednje vreme aktivna na forumu?:hi2:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Zonkija i Nightridera,čine mi se najinteresantniji

(i Srđana911 xD)
Možda ti se želja ostvari ako budem išao u Banja Luku na svadbu burazeru do leta sledeće godine ;)
Ja bih voleo da popričam malo sa Tomisom uživo...čini se da je pametan i iskusan pa da mi prebaci u arhivu neke stvari ...zaostao sam u razvoju malo...naravno i sa svim Antizombijcima da popijem pivo i malo da razvučemo usta oko glave.
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Možda ti se želja ostvari ako budem išao u Banja Luku na svadbu burazeru do leta sledeće godine ;)
Ja bih voleo da popričam malo sa Tomisom uživo...čini se da je pametan i iskusan pa da mi prebaci u arhivu neke stvari ...zaostao sam u razvoju malo...naravno i sa svim Antizombijcima da popijem pivo i malo da razvučemo usta oko glave.

Ma super,samo se javi :)

Da vidim baš da li ličiš na insp. Blažu,jer mi je Blaža otpjevao jednom pjesmu držeći me za ruku :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Heheh...pa ja baš i ne mislim da ličim ali kad kažu ljudi mora im se verovati.
Evo slike od pre nedelju-dve...
hpim7083k.jpg
 
Natrag
Top