Kodi 16.0 “Jarvis”

Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ma sedmicu. Ne mogu 10-ku jer mi je ovaj kompjuter koji koristim samo za Kodi slabiji od glavnog mog kompjutera :D Ovo sam uzeo polovni neki čisto da imam povezan Kodi na tv i nizašta više. 10-ka bi mu bila zahtevna sigurno.

Inače možda sam našao rešenje, sad instaliram neki windows software development kit koji je valjda zamenio taj directx sdk, pa ću da vidim sa njim šta bude. :)

To je to bilo, sad radi Jarvis.:) Eee svašta ajde da traži nešto neka igra, ali Kodi :D

E sad mogu da probam i 17-icu :cool:
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Ako si podizao neki ogoljeni win 7(lite) verzije?!... onda se na njima pojavljuju razni problemi prilikom kasnijeg instaliranja programa. Razni "majstori" naprave takve verzije i ostane im viška delova :D
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
4
Pozdrav
Instalirala sam kodi-16.0-Jarvis i imam problem - kada pokrenem bilo koji filmski addons dobijem poruku -
Failed to connect to url O cemu se radi...
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Pozdrav
Instalirala sam kodi-16.0-Jarvis i imam problem - kada pokrenem bilo koji filmski addons dobijem poruku -
Failed to connect to url O cemu se radi...
daj malo vise informacija da ti ljudi mogu dati neke savjete.....koje adone si instalirala u kodi?
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
To najčešće nije do Kodija već do samih addona, mada kao što Muller reče daj neke podatke o kojim addonima je reč, na kojem sistemu/platformi je Kodi instaliran pa ti možda neko može više pomoći ;)
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Da li se isplati preci sa 15 na 16 ili da cekam 17 koja mi mnogo lepo izgleda?

Prelazak na Kodi 16.0 apsolutno preporucujem.Deluje mi brzi nego 15.2. Kodi 17 je jos u razvoju (Alpha verzija), moze biti nestabilan. Mozda ti par addona ne rade. Meni nije radio torrenter i navi-x. Mozda cu preci kad izbace Beta verzije.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Meni i nije toliko razliki u brzini između 15 i 16 kolika je razlika između 16 i 17. Moj lični utisak je tako nekako.
Ja imam problem druge prirode vezano za Kodi :D a to je da ne mogu da odlučim više koji skin da ostavim. Za ovih 3,4 dana koliko sam ponovo sve intalirao menjao sam u vrh glave bar 10 skinova i prelazio sa 15 na 16, pa na 17, pa se vraćao na 16 pa ponovo na 17 pa sam opet na 16 i na kraju ponovo sve izbrisao. :beee: Katastrofa, taman se odlučim za neki skin kad vidim nešto što mi se baš ne dopada i promenim. I sad opet nemam ništa i lepo ću da izludim od ovih skinova i probanja i koje čega sve! :confused:
 
Natrag
Top