Kodi 16.0 “Jarvis”

UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Odaberi prvi(master) exe file odozgo i to ti je to :D Instalacije baš imaju toliko mb, a 500 mb moze imati user data folder kada ga napuniš addonima :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Auu ja ovo ne mogu da pokrenem. Kaže.. The Procedure entry point AddDllDirectory could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll

Pa sad malo pre sam uradio sistem, nema šanse da nešto fali? Evo Kodi 15.2 Insegard radi bez problema??
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
E pa meni ni Jarvis ne radi? Kaže da mi treba neki novi directx? Jel ima neki noviji od 11-ice? Ja mislim da to treba automatski da se instalira sa sedmicom?
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
E pa meni ni Jarvis ne radi? Kaže da mi treba neki novi directx? Jel ima neki noviji od 11-ice? Ja mislim da to treba automatski da se instalira sa sedmicom?

Nesto ti nije u redu sa sistemom. Skini ovaj program i instaliraj sve. Veoma korisna stvarcica. Pomogla mi je nekoliko puta.

Kod:
http://www.computerbase.de/downloads/systemtools/all-in-one-runtimes/
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
E pa meni ni Jarvis ne radi? Kaže da mi treba neki novi directx? Jel ima neki noviji od 11-ice? Ja mislim da to treba automatski da se instalira sa sedmicom?

Kodi v16 now requires at least DirectX 11. Some users might need to update their graphics card drivers for Kodi to work. AMD graphics card users need at least the "Omega" drivers.
:) proradiće...samo polako ...sad vidm da si dizao nov sistem :D
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
da da... novi directX je potreban ko ga jos nema....inace novi skin je bomba ali samo biblioteka i pretrazivanje preko mi jos nije ok....za filmove da za serije ne.....
ali to ionako nije do kodija i skina....to je do samih adona....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Kodi v16 now requires at least DirectX 11. Some users might need to update their graphics card drivers for Kodi to work. AMD graphics card users need at least the "Omega" drivers.
:) proradiće...samo polako ...sad vidm da si dizao nov sistem :D
Ma da, znam da hoće, uvek tako proradi samo sam ja nestrpljiv :D
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ma jok bre neće i neće. Probao 15.2 radi ovi ostali 16 i 17 neće.

Ovu poruku mi izbaci kad hoću da pokrenem Jarvis... This pre-release version of the DirectX SDK has expired, please upgrade to the latest version from http://www.microsoft. com/directx

Ja tražio na googlu da vidim koji je poslednji DirectX SDK on mi pokaže neku verziju iz Avgusta 2009:confused: Ja probam da instaliram to ono ne može. Kakva je ovo zbrka majku mu? o_O
 
Natrag
Top