KODI 14.0 Helix

Učlanjen(a)
28.12.2014
Poruka
13
dal ko mozda zna zasto nece mi da rade subtitles na nase kanale poslije ovog novog kodi 14 helix naprimjer kad gledam neke serije nema prevoda kao prije dodavala sam neke ali nijedan neradi
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Koja je fora sa ovim novim Kodijem da kad se filmovi i serije prebace u biblioteku da ne mogu da krenu odmah u fullscreenu nego mora ručno da se izabere ili fullscreen ili da se izađe skroz iz biblioteke u home meniju (zavisi od skina) pa da se tako gleda normalno film? Baš je glup onaj kome je pala ideja za ovo.
 
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
131
Koja je fora sa ovim novim Kodijem da kad se filmovi i serije prebace u biblioteku da ne mogu da krenu odmah u fullscreenu nego mora ručno da se izabere ili fullscreen ili da se izađe skroz iz biblioteke u home meniju (zavisi od skina) pa da se tako gleda normalno film? Baš je glup onaj kome je pala ideja za ovo.
Па кад би подесио Коди да отвори по "default " пусти филм у фул скрину, а не "show more info "видео би да није до кодија него до тебе.....
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Još kad bi imala ta opcija na Metropolis sve bi bilo u redu. Ajd bar kaži mi koji skin koristiš da instaliram njega pa da promenim tu da probam tako. Ovamo u Metropolis sam tražio svuda i nema to.
 
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
131
Još kad bi imala ta opcija na Metropolis sve bi bilo u redu. Ajd bar kaži mi koji skin koristiš da instaliram njega pa da promenim tu da probam tako. Ovamo u Metropolis sam tražio svuda i nema to.
У свим скиновима је исто подешање Видео:
screenshot002.png
 
Učlanjen(a)
28.12.2014
Poruka
13
dal je uopste moguce da neko upotrebljava moj nick ovde jer vidim neko je napisao za kodi u moje ime a ja to nisam napisala hvala
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
У свим скиновима је исто подешање Видео:
Pogledajte prilog 61825
Pa meni tako i piše, znam gde je to. Mislio sam da ima nea opcija always fullscreen ili tako nešto. :)

Možda je to zato jer sam prebacio filmove i serije iz Istreama u biblioteku? Ali kad ih pustim direktno sa addona Istream sve radi kako treba, odnosno odmah kreće video u fullscreen a ovamo neće. Piše currently playlist to i to, pa moram da pritisnem gore pa onda da izaberem fullscreen. Sve bi bilo ok da je tako uvek i trebalo, ali nije, na poslednjoj verziji XBMC-a 13.2 išao je video odmah kako treba iz biblioteke sa filmovima koji su mi bili prebačeni iz Icestreama.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Kodi 14.1 Helix Bugfix release
kodi-helix-14.1-600x336.png

fixes:
Kod:
http://kodi.tv/kodi-14-1-helix-bugfix-release/

download:
Kod:
http://kodi.tv/download/
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Jel ovaj Kodi 14.1 ima slučajno problema sa prikazivanjem postera po sezonama za serije u Kodi biblioteci?
 
Natrag
Top