Kocka???

Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
uh,dobra tema.sad da ne pametujem nešto ali dobro je poznato da je kocka nastala u siromaštu tako da nije ni čudo što je ovde kod nas izuzetno razvijena(kladionice pre svega),igram kladionicu dobrih 10 godina i do sad sam izgubio mnogo novca i svestan sam toga pošto poslednjih 4-5 godina i vodim evidenciju uplata i poneke isplate ako bude :).do pre nekih godinu dana sam verovao da sam pametniji od njih i igrao sa malo većim ulozima,onda sam konačno shvatio da od toga nema ništa i smanjio sam uplatu na minimum i postao onaj takozvani "mali igrač" sa nadom da ću nekad pogoditi neki veći dobitak sa malim ulogom.da se razumemo,nikad nisam kao što je navela autorka teme ništa prodao ili ukrao da bi igrao kladionicu,samo prema svojim mogućnostima u tom trenutku
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Kocka djeluje na ljude skoro na isti način kao alkohol. Naime, postoje ljudi koji cijeli život povremeno piju, ali nikada ne postanu ovisnici o alkoholu, dok neki, kada počnu piti, za kratko vrijeme to postanu. Ista je stvar i sa kockom. Neki ljudi se povremeno upuštaju u razne hazardske igre, moglo bi se reći, više radi sporta, ali nikada ne pretjeruju u tome, dok opet neki, kada jednom počnu sa bilo kojom vrstom kocke, naprosto postanu ovisni. Sve je u jakoj volji i čvrstom karakteru, ali i u racionalnom rasuđivanju.
Poučna je ona priča Ive Andrića o tome, koja je ispričana u romanu "Na Drini ćuprija", a koja na vrlo plastičan način pokazuje do kakvog sunovrata čovjeka može odvesti kockarska strast.
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
146
Коцкају се углавном они који су веома слаби са парама и требају им веома, па уливају себи наду како ће добити нешто, а притом још више "потону" ...И они који су пуни лове и не знају шта ће са њима, па на крај и они "потону", бар велика већина . Све у свему, коцка је ђаволска игра . :)
Slažem se sa tobom zato ima na fejsbuku onaj zynga texas holedem poker tu udjem izigram se padnem nikom ništa jbg bude mi malo krivo al prođe xD
 
Natrag
Top