"Ko o čemu .....

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
Mire, zašto se onda ne okreneš protiv tradicionalnih crkava, jer su one među sveštenstvom pune homoseksualaca, lezbejki, pedofila, alkoholičara, itd..

Dakle, u pitanju je poštenje pisati obostrano, a ne napadati jednu stranu, a drugu braniti za ista dela.
Ja jesam pisao protiv ovih gadosti u svojoj crkvi ima na temama. Pitanje je zasto vi ne pisete o vasim? I nikada niste ni pisali!!!

Prema tome, nemoj meni da drzis lekcije o "postenju"! Ja jesam izuzetno posten i mrzim nepravdu, ali ne pada mi na pamet da ovde u ovakvim uslovima pisem protiv crkve da se vi nasladjujete!

Promenite svoje ponasanje koje je sramotno!
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ja jesam pisao protiv ovih gadosti u svojoj crkvi ima na temama. Pitanje je zasto vi ne pisete o vasim? I nikada niste ni pisali!!!

Prema tome, nemoj meni da drzis lekcije o "postenju"! Ja jesam izuzetno posten i mrzim nepravdu, ali ne pada mi na pamet da ovde u ovakvim uslovima pisem protiv crkve da se vi nasladjujete!

Promenite svoje ponasanje koje je sramotno!

Mire, čovek je grešan, i gde god ima ljudi tu je i greh. To iće i piće, kosher, subote, ni Biblija nakrivo shvaćena ne mogu oprati. Oni, tj EGWisti nikako ne mogu da shvate da ako bi Bog, a to može da uradi, sve ljude na silu napravio "savršenima" po njihovom shvatanju "savršenstva" da bi onda oduzeo svoj dar slobodne volje i time sam sebi udario šamar.

Lošeg i pogrešnog će uvek biti, biće grehova dokle god je grešnika, a Bog je taj koji će ih oprostiti ili ih kazniti, uz to, ako li bi smo mi i pisali ovde o tome, to bi bilo samo nama na štetu, jer bi smo ogovarali svoju braću (pravu braću po veri, EGWisti nam nisu braća) i davali materijala otpadnicima da nas i dalje napadajju. A oni i ne napadaju te "greške" i nas, nego samu veru. Cilj im nije ništa drugo nego rušenje moralnog i verskog autoriteta Crkve. A ko ruši Crkvu, napada i Boga. Ako povežemo te dve činjenice, onda je jasno čiji su i kome služe. Sotoni, mortalisti i lažovu od iskona.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ja jesam pisao protiv ovih gadosti u svojoj crkvi ima na temama. Pitanje je zasto vi ne pisete o vasim? I nikada niste ni pisali!!!

Prema tome, nemoj meni da drzis lekcije o "postenju"! Ja jesam izuzetno posten i mrzim nepravdu, ali ne pada mi na pamet da ovde u ovakvim uslovima pisem protiv crkve da se vi nasladjujete!

Promenite svoje ponasanje koje je sramotno!

Ja jesam pisao u odnosu na današnje delo probuđenja i reforme, jer Bog ga je upravo pokrenuo u crkvi radi lošeg stanja u Adventizmu.

Stvar je u tome, da tradicionalne crkve ništa ne čine da se loše stanje popravi ili iskoreni, već tašpu vernike po ramenu.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Stvar je u tome, da tradicionalne crkve ništa ne čine da se loše stanje popravi ili iskoreni, već tašpu vernike po ramenu.

Koje vernike i ko koga tapše po ramenu? Da se uskrati pričest preljubnicima, mediji b hukali i bukali. Kao što već i huče i buče. Ako mislite da bi Crkva trebala da se ponaša kao i vi i da sa amvona grmi o tome da Isus samo što nije stigao, to nije način na koji se ljudi mogu obratiti. Uostalom, sve i da se svi obrate, da spolja budu "čisti", Boga prevariti neće. Poznaje im srca i umove. Uz to, ko nam daje primer? Oni što im je Isus vratat "suda"? Kojima je čistoća u iću i puiću, i u neo judaizatorstvu? Kod kojih običnim "sledbenicima" se gleda šta su obukli, jesu li promašili dan, ili tako nešto, dok je osnivaču sve bilo dozvoljeno? Neka hvala.

Jer gde su i dvoje sakupljeni u Njegovo Ime. Tu je i On. I "mnogo je pozvanih, ali malo je odabranih", ali to niste vi Adventisti shabata.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Kod tradicionalnih crkava nema ni biblijske edukacije sa svestenikom pre krstenja, ni zajednickih molitava, ni pripreme, vec samo se da novac, i krste sve od reda, neobracene,i one koji nisu sebe predali Bogu.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Prolupao je načisto. No to nije ni bitno, da samo znaš da su EGWisti sa svojim ponašanjem u dlaku isti i na drugim forumumia.

Gde ti je poštenje kada možeš ovako da lažeš.

Pa upravo svi vide kako se ponašate, šta pišete i na koji način.
Samo svi ti zatvaraju oči jer vas podržavaju, a vidite i vi, nego prikrivate i lažete kako ste tobože dobri i pošteni, a opadate sve oko sebe kao loše.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.296
Tko o čemu ti o glupostima , kakav te novac spopao , kod nas se krštenje ne plaća
Jadno je ovo Antonija, on stvarno misli da se krstenje placa i da nema pripreme.

I moj stric je govorio "svestenici su prevaranti".. A onda se desio smrtni slucaj, pa je morao. I on pravac kod svestenika i pita - "koliko kosta sahrana", a ovaj mu kaze - "sahrana ne kosta nista", a on u cudu pa upita - "a koliko naplacujete krstenje" a ovaj mu odgovora - "krstenje se ne naplacuje! zasto pitate?"

Moj stric je zanemeo i posramio se! Od tada vise nista ne govori protiv crkve!

A TI LAODIKEJA NOGOM NISI KROCIO U CRKVU POSTO OVO NE ZNAS!!! I ZATO PRESTANI DA NAM GOVORIS KAKVA JE NASA VERA!

Gde ti je poštenje kada možeš ovako da lažeš

On laze? Otidji u crkvu posto nikada i nisi, pa pitaj koliko kosta krstenje!

Jadan si skroz, ovo je za zaliti!!!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
A TI LAODIKEJA NOGOM NISI KROCIO U CRKVU POSTO OVO NE ZNAS!!!

Da vidimo da li je tvoja optužba o mom neznanju osnovana na istini.

crkvena taksa za krštenje iznosi 5.000 dinara, venčanje 7.000 dinara, opelo 5.500 dinara, parastos 3.000 dinara, osveštavanje kuće 3.000 dinara, razvod priznat u crkvi 3.000 dinara, a oglašen u Službenom glasniku 4.200 dinara.

I ZATO PRESTANI DA NAM GOVORIS KAKVA JE NASA VERA!

A zašto vi Mire nama govorite kakva je naša vera, i time zatrpavate forum od prve do poslednje teme?
 
Natrag
Top