ko je za to da se delije i grobri ujedine???

Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
Zasto?Jedino ako se napravi liga od drzava sa ovih prostora,mada mislim da je besmisleno.Da se udruze,protiv koga?:vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
38
Шта има да се уједињују, кад им је крцун ставио црвени пентеграм у сред грба, кад их је оснивао. Из истог је то комитета потекло. Нема ту Србства, а то ћемо морати да схватимо на овај, или онај начин.
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Oba kluba su osnovani na dijametralno razlicitim idejama i ubedjenjima. Prosto bi bilo sjajno, ali je prosto nemoguce. Prokletvstvo srpskog 4 S, a zamislite toliku energiju zajedno!!! U Hrvatskoj imate samo jedan Dinamo, u Splitu jedan Hajduk, u BiH nekada Zeljo i Sarajevo, ali kao nacionalno obojeni, sto kod nas nije slucaj. Mozda postoji sansa u drugim sportovima osim u fudbalu. napraviti eksperiment, kosarka...vecita dilema, a!
pozdrav svim navijacima
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Nema potrebe za ujedinjavanjem. Jer Partizan i Zvezda su dvije legende u srcima svojih navijača. I treba da ostanu, i da se njihov odnos temelji na sportskom rivalstvu. I na rezultatima. A ne na mržnji i sukobima. Voli svoje, uvažavaj tuđe. To bi trebao biti moto i Grobara i Delija. I ne samo njih.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Mi smo prvaci Evrope i Sveta,kad bi se ujedinili,to bi izgubilo sjaja,ne idu zajedno mali i veliki...
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Mi smo prvaci Evrope i Sveta,kad bi se ujedinili,to bi izgubilo sjaja,ne idu zajedno mali i veliki...

Ideja se odnosila na ujedinjenje sportskih drustava, a ne fudbalskih tj.pojedinacnih, jer i Partizan je prvak u kosarci, vaterpolu...
Zajedno smo jaci

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Шта има да се уједињују, кад им је крцун ставио црвени пентеграм у сред грба, кад их је оснивао. Из истог је то комитета потекло. Нема ту Србства, а то ћемо морати да схватимо на овај, или онај начин.

Krcun sa pentagramom?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.10.2009
Poruka
1.858
To ti je ko kada bi spojio ulje i vodu.Bolje je oba kluba transformisati u privatne(da se zna vlasnik) .Pa i dalje po starome...
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
To ti je ko kada bi spojio ulje i vodu.Bolje je oba kluba transformisati u privatne(da se zna vlasnik) .Pa i dalje po starome...

Pametno, to je jedina perspektiva.

Mi smo prvaci Evrope i Sveta,kad bi se ujedinili,to bi izgubilo sjaja,ne idu zajedno mali i veliki...



??????????????

[uredi] Prvenstvo SR Jugoslavije

[uredi] Prvenstvo Srbije i Crne Gore

[uredi] Prvenstvo Srbije

Izvor Vikipedija.


?????????????????????????

Jer ja to nešto ne razumijem?
Tko je veliki, tko je mali?
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top