ko je za to da se delije i grobri ujedine???

Član
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
23
postavio sam ovu temu da bih video koliko ce ljudi da se slozi samnom........ja mislim da bi zvezda i partizan trebali da se ujedine...to bi bilo njace...kao prvo izbeglo bi se onoliko tuca na tribinma i na ulicama,smanjio bi se broj zrtava....kao drugo mnogo bi bili jaki i mnogo bi bolje prolazili u evropskim takmicenjima....kao trece bio bi veci budzet i mogao bi se dovesti neki dobar igrac.......ja mislim da ova takmicenja u srbiji nisu toliko bitna...bitno je da se pokazemo u evropi da kidamo strance........a i sve je to beograd i sve je to srbija nema potrebe za podelu n dva kluba..................


E SAD DA VIDIM STA VI KAZETE NA OVO STO SAM REKAO



I Z V O L I T E R E C I T E S T A M I S L I T E!!!
:) :) :) :) :) :) :)
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2009
Poruka
28
Ne mislim nista o tome.
Ako se to i desi, a nadam se da nece, neka bude onda kada ja umrem.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
pa ja sam protiv, ?to se onda ne udru?e Roma i Lacio, Inter i Milan, ?elzi i Arsenal, Rend?ers i Seltik itd itd itd.

Mo?da bi i bili jaki, ali to je spajanje dva velika rivalstva, tako da mislim da je nemogu?e....
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
23
znam i ja da je nmoguce ngo samo hocu da vidim kako ko razmislja...............
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2009
Poruka
16
mister no je napisao(la):
postavio sam ovu temu da bih video koliko ce ljudi da se slozi samnom........ja mislim da bi zvezda i partizan trebali da se ujedine...to bi bilo njace...kao prvo izbeglo bi se onoliko tuca na tribinma i na ulicama,smanjio bi se broj zrtava....kao drugo mnogo bi bili jaki i mnogo bi bolje prolazili u evropskim takmicenjima....kao trece bio bi veci budzet i mogao bi se dovesti neki dobar igrac.......ja mislim da ova takmicenja u srbiji nisu toliko bitna...bitno je da se pokazemo u evropi da kidamo strance........a i sve je to beograd i sve je to srbija nema potrebe za podelu n dva kluba..................


E SAD DA VIDIM STA VI KAZETE NA OVO STO SAM REKAO



I Z V O L I T E R E C I T E S T A M I S L I T E!!!
:) :) :) :) :) :) :)

ako neko sa tribine (mislim na forum) vidi ovaj post,odma cesh se naci u temi Crni biseri navijackih foruma :lol:

po meni oni ne trebaju da se ujedine ali ne trebaju ni da se ubijaju samo zato shto navijaju za druge timove.mi kao Srbi umesto da se svi slozimo mi se istrebljujemo medjusobno na stadionima po kaficima itd

nek se nadju glavne baje (prva hool ekipa) i nek se poshibaju a ne nozevi ,palice,pishtolji i ostale gluposti
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
23
to je i najveci problem.......sto se poubijaju bezveze....ja sam znam neke tipove koji pridju liku pitaju za koga navijas i ako neko kaze za partizan on ga ubije!!!



potpuno je nenormalno!!!
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2009
Poruka
16
mister no je napisao(la):
to je i najveci problem.......sto se poubijaju bezveze....ja sam znam neke tipove koji pridju liku pitaju za koga navijas i ako neko kaze za partizan on ga ubije!!!



potpuno je nenormalno!!!

to su neizivljene budale.kod nas josh uvek nije proshao fazon 90-ih.neki likovi josh uvek misle da je do jaja ako nekog prebijesh bez razloga samo da bi dokazao da si "shmeker".
ovde josh uvek postoje ljudi kojima su idoli Knele,Kristijan,Arkan (smradina najveca) itd
shta reci osim TUGA

najsmeshnije od svega mi je to shto su svi ti navijachi kao najvece patriote.kako mozesh da budesh patriota kad bratu Srbinu razbijesh glavu zbog fudbalskog dresa ili shala?
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ma kakvo ujedinjenje?! :|
Pa oni se kolju kada se vide na ulici, nece tu biti ujedinjenja nikada.
Uostalom, rivalstvo Partizana i Zvezde je jedno od najvecih na Svetu.
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
23
TO SI APSOLUTNO UPRAVU...GLUME PATRIOTE A BRATU SRBINU LOME GLAVU.....O TOME TI JA I PRICAM!!!
MENI JE SVEJEDNO DAL CE DA SE UJEDINE ILI NE...SAMO DA SE IZBEGNU OVE TUCE,UBISTVA,LUDACI,.....ITD
 
Natrag
Top