ko je za to da se delije i grobri ujedine???

Član
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
23
pa da....samo iz BG......al da dovedu tu najbolje igrace iz srbije.... victory
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
12
Da se ujedinat grobari i delije ke bidat najaka navivacka grupa na balkan a moze i vise,
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
1
nema naslova

Pa treba da se ujedine.... Ali kad igra reprezentacija, tada bas treba da se ujedine!
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2009
Poruka
109
ma kakvo ujedinjene?!?!?!
Delije imaju svoju istoriju,pesme,klub,stadio,....
Ja sam delija i nema sta neznam oko delije!!!!
Za zvezdu neznam bas sve ali za delije sam ekspert
uvek idem na utakmice,......

Grobari su za mene kese,....

DELIJE DELIJE AJMO SVI U GLAS,UROS MISIC JEDAN JE OD NAS
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Boze, boze... Ne razumem te uopste...

Ok naveo si zasto ti mislis da ne trebaju da se ujedine, ali "Grobari su za mene kese,...." > TVOJE MISLJENJE BAS NIKOG NE ZANIMA, TAKO DA IH ZADRZI ZA SEBE I VAN OVOG FORUMA! To sto ides na utakmice nisi jedini, a da bi postao navijac trebas znati za koga navijas, koji je to klub i sve o njemu...

Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
05.07.2009
Poruka
1.161
pa ja sam protiv, što se onda ne udruže Roma i Lacio, Inter i Milan, Čelzi i Arsenal, Rendžers i Seltik itd itd itd.

Možda bi i bili jaki, ali to je spajanje dva velika rivalstva, tako da mislim da je nemogu?e....

Evo ja sam pre nego što sam pročitao tvoj odgovor , hteo baš isto ovo da odgovorim. Ja lično mislim da kada bi se tako nešto uradilo , bilo gde u svetu , navijači oba kluba bi se udružili i premlatili upravu tog novoformiranog kluba. Pa pogledajte samo šta je bilo pošto je Milan prodao Kaku. Malo je falilo da navijači sravne sa zemljom upravu kluba.
 
Natrag
Top