Ko ima najvise smisla za humor

Ko ima najvise smisla za humor


  • Total voters
    25
  • Poll closed .
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Vuk...:yea:..cak i kada mi nije do smeha.....moram da se nasmejem....yes3.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Nisam glasala ...cekam druge opcije..ali moram da kazem ono sto mislim..yes3
Meni su na forumu mnoge osobe duhovite..od onih koji me stalno odusevljavaju svojim smislom za humor kao sto su Vuk..Rekontra..Zonki ..Mojne.. PYC...pa sve do onih koji ga imaju ali se uzdrzavaju malko..kao sto su Nency2..Dragana5..Bluangel011...Black and Blond .. Crnka....do onih koji ga retko kad ispolje ali imaju ga..kao sto su..Wizard...Tomisa...Death..Ljubopitljiva..Vilde Tribe...igortehno...mali japanac koji trci sa stapom po dvoristu. :aikido: .Samuraj ..ima i novih clanova koji su mi privukli paznju svojim doskocicama ali ako sam nekog izostavila..seticu se i dodati..neka mi oproste ..ipak sam ja plavusa. .:stupid:
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2010
Poruka
157
Vuk nije smesan. Dete je smesno. adolescent je budala. Vuk je duhovit. A kad omatori bice lucidan.
moj glas otiso njemu
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Dala sam glas Rekontri ali bih dodala i Vuka, Black Wizarda, Bluangel011, ...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
zaboravili ste mene ja imam najvise smisla za humor
Ti si se u svakom slučaju...dokazao... yes3
Nego dao si mi ideju...trebalo je da se anketa podeli na kategorije npr do 20, 21-30, 31-40, preko 40 godina. Ovako nekad generacijski jaz izmesti ravan posmatranja pa ono što je mladima humor starijima je bezveze, ono što je starijima smešno za mlade je...trulo yes3
Ali opet mora se naći neka sredina da svi budu zadovoljni, ako je to moguće, da sve to ima neki nivo i smisao... :dntknw:
A Vuku zabranjujem da ovaj post komentariše odnosno citira klipom, bilo kojim yes3

edit. Jel može sad da se glasa za više opcija ili ne ?
 
Natrag
Top