Knjiga za preporuku...

Član
Učlanjen(a)
01.11.2011
Poruka
1
Godina prodje, dan nikako!!

ko nije procitao knjigu Z. lausevica, trebalo bi vrlo je poucna za sve generacije!
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
3
Zapisi iz podzemlja - F.M. Dostojevski

Za svakoga ko u knjizevnim likovima trazi duboku psiholosku analizu, nece se zasigurno pokajati! Pisac crta karakter coveka iz podzemlja, njegove besove i nervna kiptanja ... Ovo je prica koja ja navodi na razmisljanje, a odvuci ce paznju cak i prosecnom konzumentu....
ko nije procitao: TRK U BIBLIOTEKU!!
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
44
Džonatan Safran For - Sve je osvetljeno


...Sa pohabanom fotografijom u ruci, mladić stiže u Ukrajinu ne bi li pronašao ženu koja mu je pre pedeset godina spasla dedu od nacista. Na njegovu nesreću, u ovom pohodu mu pomažu: Aleks, prevodilac s neverovatnom sposobnošću da engleski jezik izopači u čudnovate nove oblike (od kojih vam, doslovce, zasuze oči od smeha); "slepi" starac kome ne daju mira sećanja na minuli rat i seksualno frustriran pas vodič. Ono za čim oni tragaju - istina skrivena ispod velova vremena, jezika i užasa rata - čini se neuhvatljivim. A ono što pronalaze, izvrnuće naglavce svetove svakog od njih...."

Veoma, veoma, VEOMA lepršav i ZABAVAN roman...
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2011
Poruka
481
Molim za pomoć!
Ako neko nađe knjigu PODERANI VEO od Gulshan Esther da se može čitati neka zalepi adresu.
Unapred zahvalan.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
lucz crown.jpg


Odličan psihološki roman o odrastanju dječaka, na koga utiču loši porodični odnosi .
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
13
Grof Monte Kristo, to mora da se procita. Takodje i knjige od Karlosa Safona - SENKA VETRA, IGRA ANDJELA I MARINA
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2010
Poruka
1
Slazem se sa prethodnim postom, Safon je fenomenalan. Jedva cekam da mi stigne i treci deo trilogije o groblju zaboravljenih knjiga -Zatocenik nebesa (kupio mi moj najdivniji kum na svetu!) :)
 
Natrag
Top