Knjiga za preporuku...

Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
14
Aforizmi

Ja bih preporucio Aforizme odnosno Epohinu veliku knjigu aforizama isto tako i neku ili nekoliko knjiga sa anekdotama starijih izdanja kao i americkki humor naprimer Arthur Buchwold mislim da se tako pise pozdrav svima
 
Učlanjen(a)
21.02.2011
Poruka
1
Ja bih preporucila knjigu Branislava Jankovica "O vukovima i senkama", zatim "Zmaj i zdral" Aleksandra Tesica, "Kradljivica knjiga" Markusa Zusaka....Od klasika Viktor Igo "Jadnici" i Dostojevski "Zlocin i kazna". :give_r:
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2011
Poruka
8
"Efemeris" Dejana Medakovića pročitala sam pre mnogo godina i jos uvek sam pod utiskom.
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
1
Ja sam oduševljen sa knjigom Erlend Lou - DOPPLER zabavna knjiga koja nam na pomalo iskrivljen ali opet podjednako realan način pokazuje snagu antimaterije nad materijom...
 
Član
Učlanjen(a)
14.06.2010
Poruka
2
Stieg Larsson- Muskarci koji mrze zene, Djevojka koja se igrala vatrom i Kule u zraku
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Sergej Kurdakov : " Oprosti mi Nataša " za preporuku, ne zbog književne vrijednosti, jer je nema, već zbog vrlo poučne, istinite priče, koju bi svako trebao da pročita i da shvati koliko je život surov i koliko je borbe potrebno, da bi se opstalo i kolika je moć laži i " ISPIRANJA LJUDSKOG UMA " .
 

oo7

Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
4
Preporučujem dela Džejn Ostin, posebno meni omiljen nezaboravni klasik "Gordost i predrasuda".yes3
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2010
Poruka
4
preporučujem Konstantin Bogobojazni pokojnog Sime Mraovića
i svoju najdražu Enter Džehenem autora Damira Avdića.
postoji mnogo knjiga za koje tvrdim da su predivne i drage, ali ovo su dvije koje su mi promijenile svijest.
 
Natrag
Top