Knjiga za preporuku...

Član
Učlanjen(a)
15.05.2011
Poruka
8
Upravo sam pročitala "Otmenost ježa" autorke Mjuriel Barberi. Oduševila me je knjiga pa je preporučujem od srca. Uživajte.
 
Učlanjen(a)
07.12.2012
Poruka
1
Procitajte knjigu od Kristijan Zaka ''Oskrnavljena piramida''....Inace on je egiptolog,pa koga zanimaju tajne Egipta moze da se opusti uz ovakvu literaturu....Necete se pokajati:)...
 
Član
Učlanjen(a)
14.04.2011
Poruka
30
Toplo preporučujem romane Lazara Janića "Kuća obrasla bršljanom" i nastavak "Veštičje ludilo". Prva se može skoro svuda skinuti for free, ima je i na ovom forumu, a druga se tek pojavila u decembru u prodaji na Amazonu. :(
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2013
Poruka
2
Preporucjem 1Q84 od Haruki Murakamija ( postoje 3 djela te knjige) i Kafka na obali, takodje od njega.

9788661450372.jpg1101.jpg

Od njega sam jos citao Norvesku Sumu i Igraj,igraj,igraj. Sve ih topolo preporucujem, nece pogrjesiti.
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2013
Poruka
5
Preporucujem knjige:
Kraljica juga - Arturo Perez-Reverte
Kad lisce pada - Resat Nuri Guntekin
Tri metra iznad neba - Federiko Moca
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2012
Poruka
11
Ko voli istorijske romane ne treba da propusti
Indu Sundarestan ( Dvadeseta supruga, Svetkovina ruza, Priceza iz senke ). Trilogija o nastanku Tadz Mahala.
Kenize Murad ( Tragom mrtve princeze, Badalpurski vrt ). Sudbina poslednje princeze mocnog turskog carstva.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
ne znam da li je neko preporucio do sad ali meni je dobra "ljudi lazi" od M. Skot Pek-a meni se svidja malo vise je psihologija
 
Natrag
Top