Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
195
S obzirom da sam se od skora uclanio, tek sam sada primetio da postoji klub za zene ??? :dntknw: E sad, to ne bi bilo nista neobicno da postoji i muski klub !
Vidim da je bila slicna tema, ali ne kao kritika vec samostalno otvaranje takvog kluba.
Ja otvoreno kritikujem takav stav foruma, jer mislim da je to potpuna diskriminacija. Pa jos zabranjen pristup muskarcima ?
Mislim da su admini duzni da clanovima objasne sta je doprinelo odluci da postoji samo zenski klub i to sa samo jednom temom - moda.
prilicno pateticno, misljenja sam, s obzirom da o toj temi i mi imamo sto sta da progovorimo - cak i konkretnije.
p.s. uopste se ne salim, ko zna dokle sve to moze da ode ako se na vreme ne zaustavi, prvo zenski klub.....
- Molio bih podrsku ostalih muskih clanova :(
...... u potpisu: borac za muska prava!!!
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
s obzirom da sam se od skora uclanio, tek sam sada primetio da postoji klub za zene ??? :dntknw: E sad, to ne bi bilo nista neobicno da postoji i muski klub !
Vidim da je bila slicna tema, ali ne kao kritika vec samostalno otvaranje takvog kluba.
Ja otvoreno kritikujem takav stav foruma, jer mislim da je to potpuna diskriminacija. Pa jos zabranjen pristup muskarcima ?
Mislim da su admini duzni da clanovima objasne sta je doprinelo odluci da postoji samo zenski klub i to sa samo jednom temom - moda.
Prilicno pateticno, misljenja sam, s obzirom da o toj temi i mi imamo sto sta da progovorimo - cak i konkretnije.
P.s. Uopste se ne salim, ko zna dokle sve to moze da ode ako se na vreme ne zaustavi, prvo zenski klub.....
- molio bih podrsku ostalih muskih clanova :(
...... U potpisu: Borac za muska prava!!!

p o d r ž a v a m
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
ja sam vec pokrenuo to pitanje. PITANJA I PREDLOZI U VEZI FORUMA - SAMO ZA ODRASLE [treci post u temi]. trazio sam i odeljak samo za odrasle i odeljak samo za muskarce. procitajte temu da ne bi doslo do dupleranja, vec je i previse toga bilo u zadnje vreme
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
S obzirom da sam se od skora uclanio, tek sam sada primetio da postoji klub za zene ??? :dntknw: E sad, to ne bi bilo nista neobicno da postoji i muski klub !
Vidim da je bila slicna tema, ali ne kao kritika vec samostalno otvaranje takvog kluba.
Ja otvoreno kritikujem takav stav foruma, jer mislim da je to potpuna diskriminacija. Pa jos zabranjen pristup muskarcima ?
Mislim da su admini duzni da clanovima objasne sta je doprinelo odluci da postoji samo zenski klub i to sa samo jednom temom - moda.
prilicno pateticno, misljenja sam, s obzirom da o toj temi i mi imamo sto sta da progovorimo - cak i konkretnije.
p.s. uopste se ne salim, ko zna dokle sve to moze da ode ako se na vreme ne zaustavi, prvo zenski klub.....
- Molio bih podrsku ostalih muskih clanova :(
...... u potpisu: borac za muska prava!!!

Imas moju bezrezervnu podrsku u tvojim nastojanjima sa sacuvas i odbranis nasa prava u borbi za " Slobodu " na ovom Srpskom Forumu koji vec dugo pod okupacijom " Sajlonki ".......
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Najozbiljnije....opasno sam se naljutio kad sam to konstatovao!!!
Ne treba nama takva organizacija, vidiš da se i ovako dobro snalazimo, mi možemo sve da radimo javno i opet dobro da nam bude a i kad-tad bi neki brat bio ucenjen i sve bi nam se obilo u glavu, ubeđen sam u to yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Da ti i ja osnujemo klub?
I ja sam se naljutila i predlozila tadasnjoj urednici da sankcionise muskarce,ali avaj...sto vam se vise brani vi sve vise navracate ,cak i komentarisete,dakle,to je ipak samo deklarativno,udji i zaviri ,zene ne ujedaju....

P.S.
Da li neko brani osnivanje kluba suprotnog nam tabora tj muskaraca?
I slobodno napisite da nam je zabranjen ulaz,hi hi hi:)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pogledaj temu "Kakve muškarce žene traže", post br. 5., već mi je zaprećeno da o tome više ne smem ni da pomislim... yes3
 
Natrag
Top