Klub obožavatelja lika i djela naše Dum.

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Hahaha...koji si ti lik....
Naravno Delija.....Meni je zapravo drago što mi nisi poklonio samo jedan cent....(bilo te valjda sramota...ili se nisi setio....nešto jeste)....:p

Zato što si domišljat...samo za tebe...3 kocke čokolade...(Htela sam da ti poklonim samo jednu kockicu, ali nisam našla takvu sliku....tako da znaš....lol....da ne kvariš zubiće....kako ja vodim računa...:D)
cokolada.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Hahaha...koji si ti lik....
Naravno Delija.....Meni je zapravo drago što mi nisi poklonio samo jedan cent....(bilo te valjda sramota...ili se nisi setio....nešto jeste)....:p

Nije da se nisam setio samo ne volim cicijašluk i poklanjanje sitniša, neću bre kad darujem da se brukam. :D

Zato što si domišljat...samo za tebe...3 kocke čokolade...(Htela sam da ti poklonim samo jednu kockicu, ali nisam našla takvu sliku....tako da znaš....lol....da ne kvariš zubiće....kako ja vodim računa...:D)
cokolada.jpg

Možda se ja još uvek nisam rasnio pa treba da se opet pljusnem vodom po licu i razbistrim pogled, ali ja ovde ne vidim 3 nego 4 kocke. :D Dobro da Mars nije videla inače bi mi sve pojela ;), a pošto se pojavila jedna kocka viška, nju ću drage volje ostaviti za Mars. :D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Nije da se nisam setio samo ne volim cicijašluk i poklanjanje sitniša, neću bre kad darujem da se brukam. :D
E pa dobro...Obzirom da se radi o ''velikom poklonu'', žao mi da ga potrošim. Prvo sam mislila da ga oročim....na recimo 10 godina....ali nema smisla da na ''poklonu'' zarađujem. :D
Rešila sam da ga uramim i okačim na zid u znak i sećanje na vreme kada si bio ''darežljiv''...:D

Možda se ja još uvek nisam rasnio pa treba da se opet pljusnem vodom po licu i razbistrim pogled, ali ja ovde ne vidim 3 nego 4 kocke. :D Dobro da Mars nije videla inače bi mi sve pojela ;), a pošto se pojavila jedna kocka viška, nju ću drage volje ostaviti za Mars. :D
Možeš ti da vidiš i 5 kocki....al' samo sam ti 3 namenila....:p
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Onda ću i ja da povučem deo svog poklona, tako da možeš ti da vidiš i 100 evra, ali ti je samo ovoliko
common_5cent.gif
namenjeno. :D



Taman imaš za kocku čokolade.
0e97b5a7ae9e7fa04577469b4baf1c83.gif
 
Poslednja izmena:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
A pa ne ide to tako.
1.Kao prvo...dao si mi jedan euro rečju i slikom, a imam i svedoke. Ja sam tebi poklonila tri kockice, druga stvar je što si ti video više.
2.Kao drugo...ja sam već kupila ram...da mi vratiš pare...:lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Čuj, kao meni svaki evrić bitan...Pa ti mi oteo evro iz ruku i ''usitnio''....LOL

[HIDE-POSTS]Nego, da bih rešio nedoumicu reci mi jel' ti stvarno vidiš 3 kocke ili se zezaš? [/HIDE-POSTS]
Hahahaha....dobar si...:lol:

Vidim po potrebi...:p...kalkulišem...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ja kad poklanjam uvek mi ono što dajem deluje kao kuća, a kada dobijam sve mi nekako malo...tako da ove kockice čokolade su kao tri čokolade od po 300 gr, a ovaj vidi još dve....Pa toliko darežljiva nisam...:D
 
Natrag
Top