Klasična muzika

Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
482
Crvendać,teraš me svojim poslednjim postom da posegnem (kako je to danas moderno reći) za ženskom stranom sopstvene ličnosti (satrla si me ovim cvećem), a ja sam dotičnu jednog februarskog praskozorja ´86. odvukao u šljivik,pucao joj u potiljak i nogom strovalio u obližnji bunar ...Dakle,hvala za muziku (imam je na svojoj "medicinskoj" kompilaciji klasike - služi mi za obaranje krvnog pritiska),a što se propratnog videa tiče - moj advokat će se javiti tvom advokatu...(moje iskeženo lice odlazi u fade out)
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Crvendać,teraš me svojim poslednjim postom da posegnem (kako je to danas moderno reći) za ženskom stranom svoje ličnosti (satrla si me ovim cvećem), a ja sam dotičnu jednog februarskog praskozorja ´86. odvukao u šljivik,pucao joj u potiljak i nogom strovalio u obližnji bunar ...Dakle,hvala za muziku (imam je na svojoj "medicinskoj" kompilaciji klasike - služi mi za obaranje krvnog pritiska),a što se propratnog videa tiče - moj advokat će se javiti tvom advokatu...(moje iskeženo lice odlazi u fade out)


Nije li to cilj muzike? smile3
Hvala na lepim rečima.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
[youtube]Al5U1WJ48rM&feature[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top