Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
yukic, šta misliš o marki Sciphone. Je li i to kinez i kakav je, po tvom iskustvu?!
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
Uopste nije bitno to sto pise na telefonu, moze da pise i tvoje ili moje ime :D
Ti kinezi su smece i bjezi od toga sto dalje
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
Pola svetske elektronike rade kinezi - sve baterije za mobitele su MADE IN HONG KONG!
80% svetske industrije elektronike je u kini.
Zašto onda ne bi mogli napraviti i dobre a cenom za nas povoljne mobitele (čitaj: jeftine a dobre kopije)!?
 
Član
Učlanjen(a)
31.01.2010
Poruka
2
Pozdrav narode...
Oko tri meseca imam kopiju Nokie E71 TV nini.Super je sluzila dok nije stradao zvucnik a to mojom greskom.Trenutno radi samo vibracija kad neko zove a tv,radio i mp3 uopste nema ton.
Zna li neko gde se moze naci taj zvucnik i popraviti telefon?
PS Ovde u Podgorici niko"nema delova"
 
Učlanjen(a)
28.06.2009
Poruka
1
Da li iko ima ZTE Grand X?
Imam neke probleme, za koje nisam 100% siguran da su softverske prirode, pa čisto da uporedim iskustvo sa još nekim.

Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2010
Poruka
15
anycool 518 tv. dugme za kameru saatrane blokira telefon, posle duzeg koriscenja, neradi ni to dugme, neradi pojacavanje cvuka. sad kad mi je pao , slomisam displej koristi kao kao i ranije. za te pare nevredi.
imali ko iskustva sa v898?
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2012
Poruka
5
da li ima neko iskustva sa kopijom samsunga S3,na android platformi?
ovih dana se kotira oko 130 e od 4,8 inch, pa da li vredi,koje su mu mane i sl.
 

uzo

Član
Učlanjen(a)
17.08.2013
Poruka
4
vidio sam strasnu ponudu na pandawill za thl w11 kao u pola cijene bio juce ali nisam siguran da je to istina. Tj. nisam siguran da su im uopste istinite dnevne ponude.
Inace skupljam za zopo c2:)
 
Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
1
Kupio sam cubot gt99 na banggood.com za 139,99 US$ s kuponom od 10 $. Mnogo ljudi ga je kupilo, pouzdana stranica kao i Pandawill.
Mobitel je vrhunski za te pare. Ako će netko kupovati na banggoodu, nek mi se javi na pp da mu dam kupon za 10$ popusta.
 
Natrag
Top