Član
Učlanjen(a)
30.05.2009
Poruka
1
Uzeh kineza sa dve kartice (Anycool I929) Ne mogu bre više da vučem dva telefona po džepovima. Svašta sam čuo o njima (znači najstrašnije...), imam ga 20 dana i prezadovoooooljan sam. Na stranu multimedijalni sadržaji (analogni TV, FM radio, video player - podržava AVI i MPEG format, dve kamere od kojih ne znaš koja je gora...), fon je izuzetno stabilan, obe kartice rade istovremeno, sa aktivnom signalizacijom dolaznih poziva sa drugog broja dok prvim pričaš, mogućnost konferencijske veze uživo između mene i oba sagovornika... Za cenu od 166 EUR, malo li je? Čak je i dizajn sa touch screen-om i senzorskim tasterima (izdaleka podseća na Iphone) sasvim pristojan. Onome ko ne pati od brendova a treba mu pouzdan telefon sa dva istovremeno aktivna broja, PREPORUKA
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Ali je mnogo komplikovona da se napise poruka,najveca mana kod kineskih telefona je sto im stradaju kontakti(razleme se) pa vam se moze desiti da vam ne radi kamera,zvucnik itd.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
3.957
Ma djubre obicno,sminka i nista vise kad rikne mozes samo da places i nista vise niko to ne servisira.Imam prijatelja koji drzi radnji i servis mob.tel. tako da mi je jako poznato kakvi su.
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
123
Upravo tako!

Na prvi pogled, telefon izgleda odlično, i uvek odskače od drugih, po karakteristikama. Bilo da je u pitanju TV, ekran veći od 3'', Antena, podrška za više SIM kartica, itd...

Može se lako opisati jednom rečju, a to je Krš. Kvalitet je Fush, odmah da vam kažem. Imao sam priliku koristiti jedan( naravno, bio je na poklon), nisam ga mogao više koristiti, pa sam ga prodao za 500.din. Prvih mesec dana izgleda "wooooow", ali u stvari kad' shvatite šta je to i kakvo je to, nećete ga više hteti držati u ruci. Znači, izbegavajte kupovati to, pre kupite neki Nokiju. s' monohromatskim ekanom... :)

Namam nameru da ga toliko pljujem i to, ali imam loša iskustva s njim, zato ću ja lepo iskazati svoje mišljene, da se i ostali ne zaebu! Takođe postoje i one kineske kopije, tj. replike telefona. Tek što to nevalja... Auuuuuuu, kada ga uzmete u ruku, nećeti primetiti da je kopija, ali kad' uđete u meni, sve će vam biti jasno! Kopija Nokije N95, se prodaje za 100e, N96-tica je 120e, ima takođe ona 88xx serija Nokije, koja je poznata po tome što je izuzetno skupa. Tako da, ako želite da se hvališate mobilin telefonom, uzmite repliku. Onda će se ženske lepiti na vas, dok ne primete da je to kopija. ;)

Evo, koga zanima neke sličice i video snimci, od već pomenutih kopija...

N96...


N95...




8800...


YouTube - Nokia 8800 Carbon Arte copy 1:1- tại www.thaihadigital.com

YouTube - Nokia N96 replika copy clone

YouTube - Nokia N95 8G China Copy 1:1

Naravno da ima još mnogo modela kopija, ali ne bih sad da ih nabrajam, neće stati u jedan post. :D

I još nešto, pazite samo da vas ne privuče svojom lepotom...
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2009
Poruka
19
Ima dobri Kineskih telefona u zadnje vreme, drugo je propaganda što se plasira na tržište...
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2009
Poruka
1
Kineski telefoni i replike

Dobrih godinu dana koristio sam kineza ANYCOOL T 808 i mogu vam reci da me je savrseno sluzio!
Da nebi bilo kako ih reklamiram moram da vam kazem da pati i od nekih boljki:
Druga SIM kartica tj mreza ume da se izgubi (resenje: uci u meni i ugasiti i ponovo upaliti drugu karticu)
Kamera 0.3mpx krs slike su jaaakooo mutne kad se prebace na komp
Baterije treba formirati obe i koristiti ih !!! Ukoliko jednu ne koristite duze od mesec dana mozete da je bacite...trajanje sa prvobitnih 4 dana posle par meseci padne na 2.
Ostalo je ok nema eho-a tv hvata oko 10 tv stanica bilo gde

P.S Pre mesec dana sam uzeo Repliku SAMSUNG F480 (kineska kopija koja nosi oznaku F 488) naravno DUAL SIM razlikuje se u tome sto nije 3G znaci nema 2 kamere i na pozadini ima natpis BEIJING 2008 i olimpijske prstenove i logo tih igara, prilikom paljenja telefona ispise u samsungovom fontu SAMSUNG F 488 i www.samsungmobile.com

Meni je potpuno isti kao na originalu!!! Kad se pise sms ili zove ponudi opciju sim1 ili sim 2 takodje moze da se po potrebi iskljuci bilo koja kartica tako da moze da radi sa PRIMARY ili SLAVE

Ako vas zanima jos nesto Pitajte: wesleyser@yahoo.com
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2009
Poruka
265
Uzela sam neki Dream G2, valjda kopija HTC.
Za sada sam zadovoljna. Videcemo.
 
Član
Učlanjen(a)
26.06.2009
Poruka
51
Nevalja za nista,imao sam anycool t 808 prodao sam ga posle dva meseca riknula baterija nije drzala ni jedan dan.
 
Član
Učlanjen(a)
21.07.2009
Poruka
32
Zna li neko gde mogu da se kupe ovi Kinezi u Beogradu?
 
Natrag
Top