Karburatorski sistemi na automobilu

Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Drustvo, svasta sam imao prilike da vidim ali ovako dobro ocuvan auto koji je star 28 godina, jos nisam video. Vlasnik je u svoje vreme kupio nov auto i presao oko 260 hiljada kilometara, motor je radjen na drugoj specijali. Pogledajte slike koje sam nabzinu uradio ( nadam se da se administrator nece ljutiti ) jer zelim da pokazem kako se auto cuva svim srcem:


img_2061.jpg



img_2059.jpg



img_2062.jpg



img_2058.jpg



img_2053.jpg



img_2054.jpg













Evo slika o perfektno ocuvanoj fiesti:




img_2060.jpg



img_2047.jpg



img_2048.jpg



img_2049.jpg



img_2051.jpg

Ako pripadas starijoj generaciji secas se one serije iz 80-ih Majstorska radionica kad onaj pre nego sto udje u auto izuje se i obuje natikace!
Ove slike su me podsetile na to!
Nekad kao kllinci smejali smo se takvum tipovima a sad kad kupujemo trazimo upravo takve automobile!
Inace vlasniku 10+ svaka mu cast za odrzavanje auta!
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2013
Poruka
161
Secam se te serije i vlasnik ovog auta je starije generacije, jos jedno moram da priznam da sam prijatno iznenadjen da ima ljudi koji voze auto i ovako ih cuvaju...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Zoran Radmilovic je stvarno legenda.Veoma mi je zao,sto je umro tako rano,jer je mogao jos dosta toga da prikaze publici,t.j. nama koji smo ga obozavali.
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2013
Poruka
161
Drugari koristim privilegiju da svim clanovima foruma cestitam Novu 2020 godinu, da imamo svi zdravlja, sto manje problema i da nam se poneka zelja na radost ispuni. Neka ova godina bude bolja u svakom pogeldu pa zato ZIVELI.....
 
Učlanjen(a)
27.10.2019
Poruka
482
Drugari koristim privilegiju da svim clanovima foruma cestitam Novu 2020 godinu, da imamo svi zdravlja, sto manje problema i da nam se poneka zelja na radost ispuni. Neka ova godina bude bolja u svakom pogeldu pa zato ZIVELI.....
Hvala. Takodje sve najbolje u novoj 2020. Puno zdravlja ostalo će doći samo :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Drugari koristim privilegiju da svim clanovima foruma cestitam Novu 2020 godinu, da imamo svi zdravlja, sto manje problema i da nam se poneka zelja na radost ispuni. Neka ova godina bude bolja u svakom pogeldu pa zato ZIVELI.....
Takodje,sve najbolje,puno zdravlja i srece u zivotu.
 
Natrag
Top