Kakve muškarce žene traže

Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
591
Klasičan ženski spam-ja, pa ja, moj dečko, mi ovo, nismo kao drugi, razumevanje, ljubav, toletancija, podrška, ja zlatna, on srebrn, vi ste svi šućmurasti... :evil::lol:
P.S. Samo vraćam za ono u "Klub za žene???"...


Pa Re sta da ti kazem,totalno si u pravo i za ljubav i za toleranciju i za podrsku,samo se ne slazem da je on srebrn-zlatni smo i ja i on
question.gif
:blum3: ......
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
evo tu sam,ako je sve ovako kako kaže Milenčica onda nema frke

Mislio je na mog muža (Dejkija) koji je retko na forumu...

Pazi ja sam mnogo toga ali lovac na lovu nisam i zaista ne poznajem taj tip ljudi... Zato mi je i žao kada čujem neka generalizovanja jer u mom okruženju je puno žena koje ne traže ništa materijalno! Žele baš to što sam više puta napisala - priču. šetnje. kokice...(i dobar seks, da se ne lažemo:D)...
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
Mislio je na mog muža (Dejkija) koji je retko na forumu...

Pazi ja sam mnogo toga ali lovac na lovu nisam i zaista ne poznajem taj tip ljudi... Zato mi je i žao kada čujem neka generalizovanja jer u mom okruženju je puno žena koje ne traže ništa materijalno! Žele baš to što sam više puta napisala - priču. šetnje. kokice...(i dobar seks, da se ne lažemo:D)...
aha,nisam skontao da misli na tvoj muža,sory. (i dobar seks, da se ne lažemo:D) odlično :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
aha,nisam skontao da misli na tvoj muža,sory. (i dobar seks, da se ne lažemo:D) odlično :)
Pa ja da te pripremim...

Pre mnogo, mnogo godina komšija se žalio mami kako nema devojku jer nema para i kako mu trebaju pare i kukao on tako a komšinica mrtva ladna - da li si probao sa ku...m, ako nisi - probaj?
Mislim da to važi i danas...
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
spreman sam ja,bez brige.aj pošalji mi pm bez cenzure,pošto nisam baš skontao :D, jel rekla mama ili komšinica,taj deo mi nije jasan :)
 
Natrag
Top