Kakve muškarce žene traže

Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
ovo što kaže marko da žene traže muškarce sa što dubljim novčanikom potpuno je u pravu,vredjalo to nekog ili ne,tako je.meni je to donekle i normalno kad vidim devojku koja izgleda extra i uz to je pametna da traži nekog uspešnog muškarca,ali me malo nervira kad devojke koje su...aj da ne vredjam nikog samo da kažem ispod proseka u svakom smislu nešto dižu glavu i glume neke ribe,to mi je onako malo bzv,a to se hvala Bogu kod nas može videti na svakom koraku!
Milenčica kaže da smo mi "laki" dobra klopa i dobar sex i to je to,mi nismo laki mi smo samo jednostavni za razilku od vas žena:D
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Milenčica kaže da smo mi "laki" dobra klopa i dobar sex i to je to,mi nismo laki mi smo samo jednostavni za razilku od vas žena:D
Ovaj deo o lakim muškarcima je interna šala između mene i Rekontre a ti se odmah za to zakačio!

Ja, jedino što mogu to je da organizujem susret između vas u žene razočaranih mučkaraca i mojih drugarica kojima lova nije bitna...:D
Možda posle i kumujem...;)

Šalim se ja malo... Žao mi je ako imate takav stav ali još jednom ću reći i završavam - ne bih menjala ni jednu šetnju kraj Dunava (bez dinara u džepu) u zagrljaju mog muža za sve Mauricijuse, doručke u Hajatu i šta ti ja znam šta ovoga sveta... A nač sin, naš sin je veći od sve love ovoga sveta...
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
meni je to donekle i normalno kad vidim devojku koja izgleda extra i uz to je pametna da traži nekog uspešnog muškarca

Dobro,sa ovim mogu i da se slozim.U redu je da svako trazi za sebe nekoga ko mu je ravan,materijalno,intelektualno,nije bitno.Zar nije slicna situacija i kad biramo drustvo?
Ali i dalje je besmisleno i smesno,u onolikoj meri koliko i nije tacno,da sve devojke prvenstveno zanima novac.Ne kazem da nema takvih ali mogu samo da ponovim da nisu sve devojke/zene iste i nemaju ista vrednovanja sto se muskaraca tice.;)
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
pa nisam se zakačio,i ja sam se šalio ali nije ni bitno;)! nisam ni rekao da su sve žene takve(da trče za novcem)ali da većina sigurno da,to tvrdim.E da,nisam razočaran u žene,naprotiv,bez žena bi mi bio život potpuni smor,ali iskreno.A to za upoznavanje sa drugaricama nije loša ideja:D
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
pa nisam se zakačio,i ja sam se šalio ali nije ni bitno;)! nisam ni rekao da su sve žene takve(da trče za novcem)ali da većina sigurno da,to tvrdim.E da,nisam razočaran u žene,naprotiv,bez žena bi mi bio život potpuni smor,ali iskreno.A to za upoznavanje sa drugaricama nije loša ideja:D
Znala sam ja da ćeš ti do kraja da pređeš na pravu stranu! A, sad ponavljaj zamnom - žene su divne i sretan sam što postoje...:D


Ps znači organizujemo žurku i nemoj posle dosadile mi šetnje i izleti u prirodi i kokice i filmovi;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Postoji realna opasnost da još nešto surovo istinito napišem a samim tim i uvredim nekoga a to mi, naravno, nije cilj. Tako da o ovoj temi više ništa neću komentarisati.

Mislim da ne bi trebao da prestanes sa komentarima,posebno sto nikoga nisi uvredio,imas takav stav,to je sve.Bar ja tako vidim tvoje postove.
Vise puta sam cula misljenja slicna tvom,i to mi je prosto neverovatno,ne kazem da je ne istinito.Dokle smo dosli i kakav nam je sistem vrednosti.Dobro se udati!
Zanima me kakvo je tvoje misljenje o devojkama iz Modene i L.Teleckog,da li vredi promeniti lokaciju,mozda je fora u tome?
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
Ok,bitno je da se razumemo na kraju :)

pa može se reći da smo se razumeli :)

Znala sam ja da ćeš ti do kraja da pređeš na pravu stranu! A, sad ponavljaj zamnom - žene su divne i sretan sam što postoje...:D


Ps znači organizujemo žurku i nemoj posle dosadile mi šetnje i izleti u prirodi i kokice i filmovi;)
Žene su divne i sretan sam što postoje,žene su divne i sretan sam što postoje,žene su divne i sretan sam što postoje...:D, ja sam uvek na pravoj strani samo sam izneo svoje mišljenje koje mislim da je bilo objektivno :). Nije problem,možemo da organizujemo,ja sam za
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top