Kako zamisljate druge forumase?

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Erinija :D

imagesaz.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Ovog Tita hteo ne hteo, moram da zamislim kao Marsala, stalno drzi neka predavanja i posmatra ovim pogledom punim nejasnoce, kao da kreira sudbinu miliona ljudi i da svi od njega zavise :D PYC-a sam skoro sanjao kao nadrndanog direktora u skoli, mada ne mislim da je on bas takva osoba. mislim da strogocom samo pokusava da sakrije svoju meku dusu i veliko srce. :yea: Kad god pomislim na Cecu, odmah se setim jednog lika koji mi je pricao kako uvek postoji zena koja ce se u ma cemu isticati nad drugim zenama i ove ce je izabrati za svoju kraljicu. Doduse, Cekili na avataru nema krunu, ali ... yes3 Bond Girl zamisljam kao bivsu devojku najtajnovitijeg tajnog agenta koja po svemu sudeci i dalje pokusava da se vrati svome heroju izvodeci razne gifove spontane akcije ne bi li mu se bar na taj nacin nekako opet priblizila. Nensi ... Sta reci o tom stvorenjcetu smile3, podseca me na malu macu koja jedva ceka da se sakrije u necije skute i tu zacicori svoju malu glavicu i oseti da je voljena yes3

Sve ostale nekako zamisljam kao i sebe kad se pojavim na ovim prostorima, kao putnike kroz vreme, kao lkude koji zele nesto vise reci, napisati, pokazati ali nekako ne mogu naci ni prave reci ni pravi trenutak da to urade ...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Delija sa Sendi i Dum: :mrgreen:
Znači, kad videh ovu sliku...ostadoh bez teksta...Sram te bilo, te te sram bilo...Mnogo ti je pokvarena mašta...Dobro nas ne zamisli kako sedimo lepo obučene, doterane sa finim dekolteima i normalnom garderobom...(ja sad ne znam ko je Sendi, a ko sam ja...biću zadovoljna ako sam ja ova desno sa manjim dekolteom...:lol:, izvini Sendi...znam da je ovo podlo od mene)

Ja sam kulturna osoba i nemam ''pokvarenu maštu''...E ovako te zamišljam...yes3
20.4-3.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kad je Dum već tu...mikrofon, slušalice, dobra kola, kamere...hoću da kažem tek je sa adolescencijom počela da pokazuje šta je u životu interesuje :lol:

image9843068k.jpg
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Kad je Dum već tu...mikrofon, slušalice, dobra kola, kamere...hoću da kažem tek je sa adolescencijom počela da pokazuje šta je u životu interesuje :lol:
Hvala Death na ovoj pristojnoj slici...Ne mogu da budem nezadovoljna ...Bar sam ''pristojno obučena''...:lol:

A ovo si ti kada si bio mali...Pretpostavljam...yes3

djura.jpg
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
PYC-a sam skoro sanjao kao nadrndanog direktora u skoli, mada ne mislim da je on bas takva osoba. mislim da strogocom samo pokusava da sakrije svoju meku dusu i veliko srce. :yea:

Sve ostale nekako zamisljam kao i sebe kad se pojavim na ovim prostorima, kao putnike kroz vreme, kao lkude koji zele nesto vise reci, napisati, pokazati ali nekako ne mogu naci ni prave reci ni pravi trenutak da to urade ...

Je l' ti dobro sinko?
 
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
55
Bas sam sad pocela da razmisljam. Je li - nova sam, pa nisam jos 'upoznala' ni jednog forumasa.
Uglavnom, dok i sama nisam postala forumas kontala sam da su sve noliferi :)
A svi vi 'normalni' ljudi :p
Valjda. :D
 
Natrag
Top