Kako telefonirate???

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Ovan - Ako se uopće javi na telefon, bace se na slušalicu i odlučno vikne "halo". Ako on zove: jasno predstavljanje, a zatim slijedi malo riječi - samo one bitne.

Bik - "Halo?" s profinjenim toom, a zatim sluša sa strpljenjem umjesto bavljenja sitnicama odmah prelazi na ono najhitnije. Njegovi pozivi usmjereni su prije svega obitelji, bračnom drugu, djeci... a sve ih je opremio s mobitelom, kako bi uvijek znao gdje se nalaze, što je zapravo instinktivna, pomalo smiješna karakteristika Bika.

Blizanci - Kaže "halo?" s veseljem. Nakon toga je spreman slušati i brbljati, zadovoljan riječima koje čuje. Ako on zove, ponekad mu je zadovoljstvo ne predsaviti se, tako da osoba s druge strane žice mora pogađati.

Rak - Koji broj telefona Rak najčešće koristi? Majčin, posebno ako živi daleko od nje, te broj voljene osobe ako živi daleko od Raka. Razgovor s Rakom bit će najduži. Vi ste ti koji njega zovete? Uvijek je spreman razgovarati, osim u trenutku emotivne krize kada vas i ne sluša.

Lav - Lijep, hladan "halo" odzvanja telefonom, nakon čega vam se čini da vas sluša. To možda i nije istina jer, iznad svega, on sluša sebe. Također je i veliki glumlac: budući da ga ne vidite dok razgovarate, vjerujete da vas sluša ali on se gleda u ogledalu, sprema, organizira dan... itd.

Devica - Vezana je uz posao, a kada koristi telefon, to je prvenstveno zbog profesionalnih razloga, ili zbog nečeg korisnog npr. da podsjeti muža da plati račune, prijateljima prenese raspored kino predstava i sl.

Vaga - Javlja se s uljudnim i kulturnim "halo" s malo zadrške, koja znači da je Vaga raspoložena za slušanje i spremna posvetiti svoje vrijeme onome tko zove. Vaga zove ne samo da čuje već iz društvenih pobuda ili ljubavi.

Škorpion - U sebi ima nešto privlačno, tako da njegov "halo" vibrira u žici. Ako osjeti da gubi vrijeme može se jako uzrujati, posebno ako su to trenuci lošeg raspoloženja. Ako je dobre volje telefonira svima, ali u lošoj fazi uopće ne obraća pažnju na telefon.

Strelac -S telefonom ga, kao i s cijelim svijetom, veže pravo prijateljstvo. Raspoložit će vas i uljepšati vam dan njegov veseli "halo". Budući da Strijelac voli društvo, u razgovoru može sudjelovati više od dvoje.

Jarac - Njegov moto je: čini samo jednu stvar odjednom, ali ju zato napravi kako treba. Ako razgovara s vama, budite sigurni da vas sluša s potpunom pažnjom. Također, kada on zove, od osobe s druge strane žice zahtjeva pažnju, budući da zove zbog iznimno važne stvari.

Vodolija - Vodenjak Veseo i moderan čovjek, istodobno razgovara na tri telefona i mobitelom, te šalje faks. Štoviše, da bi uštedio vrijeme, dok jednu poruku šalje faksom, drugu šalje e-mailom.

Ribe - Osjećate se kao da ste na dnu mora, zato što se njihov ton, glas i uvjeti u kojima telefonira doimaju kao morski val.
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Ja sam vaga i uvek se javim nadrndano na telefon u fazonu: sad si naš'o da me zoveš jbt! :D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Blizanci - Kaže "halo?" s veseljem. Nakon toga je spreman slušati i brbljati, zadovoljan riječima koje čuje. Ako on zove, ponekad mu je zadovoljstvo ne predsaviti se, tako da osoba s druge strane žice mora pogađati.

Yesssss!
I rođenu mamu ponekad zeznem. Nazovem je, promenim glas, i ispitam je šta joj radi ćerka jer je dugo nisam videla, itd... tek kad se nasmejem shvati s kim priča. :-D
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Blizanci - Kaže "halo?" s veseljem. Nakon toga je spreman slušati i brbljati, zadovoljan riječima koje čuje. Ako on zove, ponekad mu je zadovoljstvo ne predsaviti se, tako da osoba s druge strane žice mora pogađati.

Yesssss!
I rođenu mamu ponekad zeznem. Nazovem je, promenim glas, i ispitam je šta joj radi ćerka jer je dugo nisam videla, itd... tek kad se nasmejem shvati s kim priča. :-D
E da se samo glupriam preko telefona, gde bi mi bio kraj... :D
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Škorpion - U sebi ima nešto privlačno, tako da njegov "halo" vibrira u žici. Ako osjeti da gubi vrijeme može se jako uzrujati, posebno ako su to trenuci lošeg raspoloženja. Ako je dobre volje telefonira svima, ali u lošoj fazi uopće ne obraća pažnju na telefon.

U suštini uošte ne volim da telefoniram a kada se javljam na fon ne kažem halo nego molim....na šta je većina rekla šta se moliš....ali nekako tako navikla :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Jarac - Njegov moto je: čini samo jednu stvar odjednom, ali ju zato napravi kako treba. Ako razgovara s vama, budite sigurni da vas sluša s potpunom pažnjom. Također, kada on zove, od osobe s druge strane žice zahtjeva pažnju, budući da zove zbog iznimno važne stvari.

Generalno ne volim da ponavljam stvari koje sam rekao a koje bi trebalo da su bitne. Ipak pošto se mnogo toga iz raznih razloga zaboravlja često popustim ali već treći put, to onda već prelazi u bezobrazluk.... "Ako me poštuješ onda me slušaj". Isti princip je i kad su obrnute uloge.
Što se tiče dužine razgovora nekad sam znao baš da preteram. Mislim da mi je rekord 2 ipo sata....ljubav na daljinu
2uzdmzd.gif
Najgore što sam tako počeo sa mnogima....ali to je bilo nekad. Danas je drugačije, par minuta i to je to :)
A javljam se sa "Da", od nežnog, koliko nežno to može da bude do "Da" kad baš nervozno izbacim iz sebe :)
 
Član
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
65
Mrzim da se ljavljam na telefon,javljam se sa halo razgovor gledam što pre da završim i telefon koristim baš kada mi je neophodno,ne mogu da shvatim ljude koji telefoniraju satima.
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Mrzim da se ljavljam na telefon,javljam se sa halo razgovor gledam što pre da završim i telefon koristim baš kada mi je neophodno,ne mogu da shvatim ljude koji telefoniraju satima.

Ja isto tako, znaci bice super ako se i javim uopste, a kamoli da pricam 10min ... retko kad se javljam jednostavno smor mi je pricati, ako neko nesto oce neka dodje kod mene lepo kafica i da se napricamo kao ljudi a ne preko fon-a... a nema gore kad neko zove i probudi me i ja se javim, onda ni ne pricam samo slucaj i dobacim ponesto... :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2009
Poruka
455
Bik - "Halo?" s profinjenim toom, a zatim sluša sa strpljenjem umjesto bavljenja sitnicama odmah prelazi na ono najhitnije. Njegovi pozivi usmjereni su prije svega obitelji, bračnom drugu, djeci... a sve ih je opremio s mobitelom, kako bi uvijek znao gdje se nalaze, što je zapravo instinktivna, pomalo smiješna karakteristika Bika.

"Halo" samo za nepoznate osobe. Izbegavam ono "molim". ;)
Inače, kada očekujem poziv uglavnom kažem "reci" ili "eee(j)".
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
ja kazem prvo halo pa molim i da,da,da i prekinem vezuyes3 Mada ja sam bik i meni je tako dobro telefonirati.
 
Natrag
Top