Kako srusiti sisstem?

Član
Učlanjen(a)
01.01.2011
Poruka
13
jel znas kad ce ga srusis tako NIKAD nego odi na internet napravi virus klikni na njega i kad ga restartuje zavrsio si poso.
 
Član
Učlanjen(a)
01.01.2011
Poruka
13
aha moze tako al juce mislim moze ako imas 2 systema na komp ako imas 1 i njega oce da izbrises to je nemoguci poduhvat ali ako restartujes pc pa butujes xp tako je i moguce.
 
Član
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
23
Mislim da je zaista postavio glupo pitanje ,sto pokazuje nivo njegovog poznavanja sistema i najbojle mu je da nadje vec iskusnog i proverenog coveka jer su velike sanse da ne moze podesiti sistem kako treba, pa ce mu opet kociti PC.
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2012
Poruka
1
Ako kompjuter koci a na facebook-u stalno salje kao neki virus umesto poruke koju zelim da posaljem, sta je najbolje uraditi?

P.S.: imam antivirus i ne pokazuje virus.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Ako kompjuter koci a na facebook-u stalno salje kao neki virus umesto poruke koju zelim da posaljem, sta je najbolje uraditi?

P.S.: imam antivirus i ne pokazuje virus.
probaj da skines malwarebyte anti-malware i pokreni ga u safe modeu da obrise sve, meni je on pomogao dosta puta kad su m ise tako zavukli virusi, i probaj da promenis sifru na fejsu za svaki slucaj
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
17.08.2009
Poruka
11
možeš oboriti sistem ako imaš hiren,s boot cd ideš na opciju partition tools i posle ne get linux klikneš na njega desni klik na format apply i yes restartuj računar i to ti je to.
 
Natrag
Top