Kako srusiti sisstem?

Član
Učlanjen(a)
23.04.2009
Poruka
6
ljudi da li neko zna kako da srusim sistem???? hitno mi treba komp mi jako koci.... :(
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Lepo, obrishi
NTLDR

file :) Lokacija C:\

Samo chekiraj u Folder Options da vidish sve fajlove, i sistemske i "nevidljive" :)
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2009
Poruka
6
a gde se to tacno nalazi i kako naci taj fajl u kom je folderu i kako da to pronadjem???????? :( pomoc
 
Član
Učlanjen(a)
12.06.2009
Poruka
27
local disk c:-desni klik-format...
Sistem se sam vrati posle:):stupid:
A ako hoces da ga ucinis nestbilnim zezaj registry.On ce se sam srusiti:evil:
A do registra mozes da dodjes ovako Start>Run>regedit i tu sve promenis vrednosti.......i postane nestabilan,puci ce posle nekog vremena.
A zasto bi rusio sistem zasto ga ne reinstaliras???suicide
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
110
ajde bre napalili ste coveka da unisti komp, idi u servis plati 5e i imaces nov OS, posto vec ne znas sam ;)
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2009
Poruka
265
A zasto mu jednostavne ne kazete kako da zameni sistem???

Izvinjavam se, ne znam da li je dozvoljeno, ali da ne bih svaku sliku pojedinacno prenosila, za sve koji ne znaju postupak ovde je objasnjeno u slici i reci

Kod:
http://www.ic.ims.hr/xp/install_xp.html


samo da dodam, ako covek ne zna da reinstalira sistem nemojte mu pricati o kopanju po registy i sl. bolje mu stvarno pomozite
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
110
lol.. pa on je lud, postavio pitanje ``kako da oborim sistem?`` iz samog pitanje se vidi da se ne razume u racunare zato moj prijatelju odes u servis (jeste da nikad neces da naucis ako ne probas sam, ali bolje da ti neko pokaze prvi put ;))
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2009
Poruka
265
Ok, nije se lepo izrazio, ali mi smo ga dobro razumeli, zato ako ne mozemo da mu pomognemo onda da ga ne zbunjujemo dalje.

izvinjavam se adminu ako ovo lici na raspravu, samo sam zelela da pomognem coveku koji je trazio pomoc.
 
Natrag
Top