Kako skidati knjige sa filesFlash-a

Učlanjen(a)
02.01.2013
Poruka
2.216
Od 31. mata 2018. je nastao problem sa skidanjem mojih linkova. Ovo je rešenje za taj problem, dok sam sajt ne preduzme nešto po tom pitanju.

Screenshot_1.png


Screenshot_2.png

XBeDewCXRt_bYRaLx583_w.png

Screenshot_3.png
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
5.467
e hvala ti mnogo,ima dosta i filmova,na istom hosteru,nikako da provalimo kako da skinemo.......poz od gusara
 
Učlanjen(a)
27.03.2018
Poruka
1
Ne znam da li jos neko ima problem ali ja vise nista ne mogu da skinem sa FFlasha. Kada sacekam 44 sek samo se pojavi: That is not a valid link! Kada kontaktiram nekog ko je postavio link kaze da je sve u redu.
Ovo mi se desava za knjige, dr. nisam probala.
 
Učlanjen(a)
26.01.2014
Poruka
3.875
Ne znam da li jos neko ima problem ali ja vise nista ne mogu da skinem sa FFlasha. Kada sacekam 44 sek samo se pojavi: That is not a valid link! Kada kontaktiram nekog ko je postavio link kaze da je sve u redu.
Ovo mi se desava za knjige, dr. nisam probala.
Daj mi link stranice odakle ne moze da se skine da ja proverim.
 
Učlanjen(a)
26.01.2014
Poruka
3.875
yXlDxwS.png

wKJW5Ei.png

QaLkO5e.png

jiJWOTY.png

pOL7fgz.png


Upravo sam probao jedan link i sve radi normalno.Ako imate neki problem ostavite link stranice a ja cu vam reci o cemu se radi.
 
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
2
Imam potpuno isto iskustvo sa filesFlash linkovima za knjige kao ona koje je već opisala Sl33py.
Svi filesFlash linkovi ne rade, iako sam tačno pratio uputstva iznad. Nakon "click here to start free download", umesto početka skidanja, dobijam poruku: "This is not a valid link!".
Napominjem da se ovo dešava uvek, sa svim filesFlash linkovima, čak i sa knjigama koje su postavljene pre nekoliko dana.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2010
Poruka
111
@darkblue ubaci linkove sa "filesFlash" u JDownloader 2 i pusti ga sam da radi i uživaj u skidanju linkova sa časopisima i knjigama.
Za veće fajlove mora malo duže da se čeka, mislim na filmove konkretno...
 
Natrag
Top