Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Kako skidati knjige sa filesFlash-a

• Začetnik teme Aagata
  • Datum pokretanja
katamaniak

katamaniak

Urednik
e hvala ti mnogo,ima dosta i filmova,na istom hosteru,nikako da provalimo kako da skinemo.......poz od gusara

S

Sl33py

Ne znam da li jos neko ima problem ali ja vise nista ne mogu da skinem sa FFlasha. Kada sacekam 44 sek samo se pojavi: That is not a valid link! Kada kontaktiram nekog ko je postavio link kaze da je sve u redu.
Ovo mi se desava za knjige, dr. nisam probala.

Zoran_

Zoran_

VIP
Ne znam da li jos neko ima problem ali ja vise nista ne mogu da skinem sa FFlasha. Kada sacekam 44 sek samo se pojavi: That is not a valid link! Kada kontaktiram nekog ko je postavio link kaze da je sve u redu.
Ovo mi se desava za knjige, dr. nisam probala.
Daj mi link stranice odakle ne moze da se skine da ja proverim.

Zoran_

Zoran_

VIP
yXlDxwS.png

wKJW5Ei.png

QaLkO5e.png

jiJWOTY.png

pOL7fgz.png

Upravo sam probao jedan link i sve radi normalno.Ako imate neki problem ostavite link stranice a ja cu vam reci o cemu se radi.

darkblue

darkblue

Imam potpuno isto iskustvo sa filesFlash linkovima za knjige kao ona koje je već opisala Sl33py.
Svi filesFlash linkovi ne rade, iako sam tačno pratio uputstva iznad. Nakon "click here to start free download", umesto početka skidanja, dobijam poruku: "This is not a valid link!".
Napominjem da se ovo dešava uvek, sa svim filesFlash linkovima, čak i sa knjigama koje su postavljene pre nekoliko dana.

Jokso69

Jokso69

Član
@darkblue ubaci linkove sa "filesFlash" u JDownloader 2 i pusti ga sam da radi i uživaj u skidanju linkova sa časopisima i knjigama.
Za veće fajlove mora malo duže da se čeka, mislim na filmove konkretno...