Kako se trenutno osećate?

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ma i ti vjeruješ previše i u ono što pišu po tarabama i u Tarabiće. Ono, istina miriše na neki pičvajz, sprema se neka buna i biće gužve velike. A Delija će da bude na pravoj strani, u to sam ubjeđen. Jedino... kad se sve završi i pobjedimo, neš živ ostat od njega:
"Ja se borio, ja krv proljevo, ja oslobodio"
Vidiš da je i sad zino ko vojnička pekara... do riječi ne mož niko da dođe od njega.
Nego najbolje da on ogradi tih par kvadrata što oslobodi pa da možemo da mu začepimo usta, da nas ne smara svojim hvalisanjem. Šta veliš?
A da ja vama stavim brnjicu na usta da više ne lajete. :lol: Izvinjavam se što smaram i kvarim ovu idiličnu atmosferu na forumu, koja vrvi od komentara forumaša. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ma i ti vjeruješ previše i u ono što pišu po tarabama i u Tarabiće. Ono, istina miriše na neki pičvajz, sprema se neka buna i biće gužve velike. A Delija će da bude na pravoj strani, u to sam ubjeđen. Jedino... kad se sve završi i pobjedimo, neš živ ostat od njega:
"Ja se borio, ja krv proljevo, ja oslobodio"
Vidiš da je i sad zino ko vojnička pekara... do riječi ne mož niko da dođe od njega.
Nego najbolje da on ogradi tih par kvadrata što oslobodi pa da možemo da mu začepimo usta, da nas ne smara svojim hvalisanjem. Šta veliš?


Ne diraj mi druga Ruse danas,
vidiš da u glavi čuje božji glas
kad narodu donese slobode premiju
sazidaćemo crkvu za svetog Deliju.

stink.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ne diraj mi druga Ruse danas,
vidiš da u glavi čuje božji glas
kad narodu donese slobode premiju
sazidaćemo crkvu za svetog Deliju.

stink.

Sagradićemo, sagradićemo, Orthodox Red White Power Curch. Preosvešteni vladika hercegovačko-primorski Grigorije će da je osvešta, zadrti zvezdaš a i protonamjesnik kasnije mora svaku liturgiju da služi u Zvezdinom dresu. :roll:

Ionako je krenulo masovno s novotarijama u Crkvi pa može i ovo da prođe.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Sagradićemo, sagradićemo, Orthodox Red White Power Curch. Preosvešteni vladika hercegovačko-primorski Grigorije će da je osvešta, zadrti zvezdaš a i protonamjesnik kasnije mora svaku liturgiju da služi u Zvezdinom dresu. :roll:


:roll:


U kanonu da bude zapisano da je đavo Tole "goveđa glava" Karadžić, a "pomoćnici" Mlađa i Bota. Umesto prevaziđenih crkvenih pesmica da se pevaju navijačke, a "Oče naš" da bude naravno ovo... yes3


Ne sumnjam da ćeš napraviti neki fotošop na datu temu...:roll:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Hvala Tito na pesmici, ali nemoj da me braniš, znaš i sam kad se okupi ova ekipa da važi pravilo: Koj koga za*jebe. :lol: Dobri ste vi momci, kad ja dođem na vlast, bićete zaštićeni kao sveta relikvija. yes3 stink.

Hvala Tito na pesmici, ali nemoj da me braniš, znaš i sam kad se okupi ova ekipa da važi pravilo: Koj koga zajebe. :lol: Dobri ste vi momci, kad ja dođem na vlast, bićete zaštićeni kao sveta relikvija. yes3 stink.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ne sumnjam da ćeš napraviti neki fotošop na datu temu...:roll:

Ne treba fotošop Tito, svaki put kad Zvezda izgubi Grigorije privatno obuče specijalnu Zvezdinu odeždu, onako, za sebe održi Zvezdi parastos, moli Boga i lobira kod sv. Nikole da mu daju reprizu Barija. Evo, pogledaj, sve istina i bez fotošopa.

Grigo-Zvezdas.gif


Evo, vid kako je obučen kad ne činodejstvuje.


Grigo.jpg

 
Natrag
Top