Kako prebaciti skoro sve Android aplikacije sa telefona na sd card

Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
117
mislim da za verzije iznad 4.0 nevazi ono sa SDK , ja probao i posle veslanja po netu nisam pronasao resenje za prebacivanje na sd karticu, pomirio se sa tim da sam je dzaba kupovao, imam instaliranu co-pilot navigaciju na telefon (Samsung galaxy young) nekih 800mb i ostalo mi je jos malo prostora, a najgore je to sto su mi rekli da se na telefon ne moze instalirati starija verzija OS-a :(
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ta opcija je da programi koji mogu sa sistemske memorije da se instaliraju na internu memoriju

jeli tih 800mb sistemska ili interna memorijska integrisana?

FolderMount_v2.5.7
Kod:
[url]http://www.upl.me/71TfNt[/url]

za ovaj program ti treba root , prebacuje na externu karticu programe sa interne memorije( ne sa sistemske)

recimo ko ima internu od 1 gb ili 2gb 4gb ili 8gb pa je već napunjena da može na eksternu da prebaci jer eksterna može biti od 32gb, 64gb, 128gb
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
117
nisam dobro napisao ima 4Gb interne memorije ali je vise od pola zuzeto operativnim sistemom i pratecim programima, tako da kad sam instalirao jos i navigaciju ostaje mozda oko 300-400 mb slobodno , a probao sam ono sa SDK i opet instalira na internu a ne na externu memoriju??? verzija androida je 4.1, i da , ne bih zeleo da rutujem telefon jer je na ugovor u VIP-u pa samim tim bih izgubio i garanciju.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
29
Sada postoje opcije u nekim telefonima da se to ručno podesi bez ovih zezancija
Gingerbread 2.3.3
idete na Postavke --> Aplikacije --> Preferirana lokacija za instalaciju
1- unutrašnja memorija na uređaju
2- Prenosna SD kartica o
3- Neka sistem odluči

Moze li neko uputstvo za ovaj gingerbread? Radi li na samsung galaxy tab 2?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
kakvo uputstvo prati tu putanju i obeleži 2- Prenosna SD kartica

ako nemaš tu opciju onda upotrebi na prvoj strani


ako imaš galaxy tab 2 onda nemaš gingerbread nego Android 4+
pa ti imaš dovoljno prostora

 
Natrag
Top