Kako otkriti vara li vas žena ?

Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Ukoliko je zena sigurna i svesna sebe i svojih kvaliteta nista nece moci da izazove ljubomoru u njoj .

Lepa samouverenost.Samo iza toga stoji nereci nikada ni ili nemoguće.
Ona koja voli ili onaj koji voli uvek imaju dozu ljubomore u sebi.
Samo po mom mišljenju postoje dve dijamentrno suprotne ljubomore:
ona prava,sitna i neiskvrena koja pokazuje značaj koji ta osoba ima za nas i
ona bolisna kada se svaki korak koji napravi ta osoba karakteriše kao prevara,izdaja.
Kada muškarac upotrebi reč kurva onda se zna da je upitanju bolesna ljubomora.
"ljubomorica" mora postojati obostrano kao signal značaja vezanosti.
Ljubomoran nisam na komšinicu ali ta "finoća"u odnosu samo stvara draž tog odnosa.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Moj odgovor se odnosio na predjasnje komentare a propo ljubomore koja izaziva zavadu izmedju dveju zena ,sto je po meni apsurd .Slazem se da postoje razliciti stepeni ljubomore a vecina ljudi se nalazi izmedju dva ekstrema od one takoreci blage patoloski tolerantne ,do one patoloski posesivne ljubomore .
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Moj odgovor se odnosio na predjasnje komentare a propo ljubomore koja izaziva zavadu izmedju dveju zena ,sto je po meni apsurd .Slazem se da postoje razliciti stepeni ljubomore a vecina ljudi se nalazi izmedju dva ekstrema od one takoreci blage patoloski tolerantne ,do one patoloski posesivne ljubomore .

Mislim da gresis. Zene su osecajnije ... Samim tim je lakse izazvati ljubomoru kod zena nego kod muskaraca ... Narocito ako postoji neka druga ona .....
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Kako otkriti vara li vas žena?....NIKAKO ako ona to odluči...

Ovo što ću napisati u narednim redovima odnosi se samo na muški svijet. Šeherezadine postove sam izabrao za citiranje jer su jedini u kojima imam za šta da se uhvatim, ostali su uglavnom promašili temu po mom mišljenju.
Uz sve navadene znakove koji bi mogli upućivati na to ste prevarena strana a koji mogu biti i ne moraju, po mom mišljenju izostavljen je jedini, ključni i nepogrešiv znak da vas žena ili djevojka vara. Ne govorim o jednokratnom bračnom izletu nego o prevari žene koja je zaljubljena i koja je iz tog razloga preljubnica. Stvar je toliko prosta i jednostavna da se može sažeti u jednu do dvije rečenice.

Svaki muškarac je sljepac i zadnji papak ako ne primjeti novi sjaj u očima svoje žene. Zaljubljena žena naprosto iznova procvjeta i to je nemoguće sakriti. The End.

žena kao neprijatelj je vrlo težak igrač koji može da dođe glave..i koja dugo pamti i čeka da se osveti...

Nije žena ako se ne osveti.


Mislim da motivi prevare nisu ovde tema.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Moj odgovor se odnosio na predjasnje komentare a propo ljubomore koja izaziva zavadu izmedju dveju zena ,sto je po meni apsurd .Slazem se da postoje razliciti stepeni ljubomore a vecina ljudi se nalazi izmedju dva ekstrema od one takoreci blage patoloski tolerantne ,do one patoloski posesivne ljubomore .

U tome se slažemo u potpunosti jer sve se više pokazuje da patologija vlada ovim prostorima,sve više i više nasilnika u obiteljima.
Sve više i više žena u sigurnim kućama dok oni koji su uzrok toga budu ukorom oslobođeni svog nasilništva.Takav nam je zakon.
Moja preporuka ženama da pre veze provere gensku ispravnost koja je predočena.Jeli slika koju vidite orginal ili samo loša kopija.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Mislim da gresis. Zene su osecajnije ... Samim tim je lakse izazvati ljubomoru kod zena nego kod muskaraca ... Narocito ako postoji neka druga ona .....

Ne gresim ,to je moje subjektivno vidjenje .Nemam razloga biti ljubomorna ukoliko se uz sve sto sam navela jos osecam voljenom a da mi pritom moj partner pokazuje koliko mu je stalo do mene .Ukoliko bih primetila da postoji neka druga ona to bi znacilo da brak ili veza vise ne funkcionise i jednostavno bih ga prepustila toj drugoj njoj jer ne zelim da zivim u daljim iluzijama kako ce sve biti kao pre "ako se vrati meni" .Isuvise cenim sebe da bih se spustala toliko nisko i svadjala sa jednom zenom oko muskarca .
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Postaviš joj pitanje: Jel' ti to mene varaš? Ako je odgovor pozitivan-znači da te vara, ako je negativan-ili laže ili stvarno ne vara...
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
Pa ako imas osecaj da te vara ... kada ti je ono bas sumnjiva,krenes da je pratis i uveris se:dntknw: drugog resenja nema jer bi mucio sebe daljim opterecivanjem ...
 
Član
Učlanjen(a)
04.07.2009
Poruka
283
ima vic...

bili bosanac,amer i francuz....


sad pitali prvo amera kako on to gleda dali ga vara zena...
kaze zakljuca zenu kuci ukljuci sve kamere.....

pitali Francuza...on kao postavim bubice svuda po kuci tako saznam....

pitali Bosanca ... on kaze ... odem ja kod komsinice i kazem joj kurvo...
a ona kaze zena ti kurva po ceo dan sa svalerima :D
 
Natrag
Top